Nacházíte se:
Domací stránka
-
DIVADLO NA ZÁMKU 2018
-
Dnes na programu

DIVADLO NA ZÁMKU 2018


XVI. ročník múzické "open air" přehlídky

DIVADLO NA ZÁMKU 2018

pátek 31. 8.

10.00 pro MŠ  vst. 40,- veřejnost 50,-

Divadlo D5

Na motivy večerníčku ČT, podle pohádek Václava Čtvrtka napsal Libor Jeník

PŘÍHODY VODNÍKA ČESÍLKA

V malém rybníčku v lukách pod městem Jičínem bydlí důvtipný vodník Česílko a s ním jeho kamarád, velký kapr Osmikiláč. Když se chce kapr obrátit na druhou stranu, musí vodník Česílko vylézt z vody do rákosí a tam počkat, až se Osmikiláč překulí z boku na bok. Bývá mu přitom dlouhá chvíle, a tak se naučí hrát karty s dubovými listy nebo tančit s půvabnou vílou Andulkou. Poklidný život jim však naruší zámecký Knížepán, který by rád dostal Andulku za ženu a Osmikiláče na talří. Podaří se Česílkovi kapra zachránit?

Režie: Libor Jeník. Hrají: Dita Zábranská / Jana Michalov Birgusová/ Eliška Ochmanová, Libor Jeník / David Voráček, Josef Zýka / Radim Jíra, Radovan Snítil / Jiří Kohout.

Délka představení: 60 min. Určeno dětem od 3 let - MŠ a I. stupeň ZŠ.

17.00 - 18.00

RADKA FIŠAROVÁ: MADAMME DE PARIS

Zpěvačka, jíž se přezdívá česká Edith Piaf, představí nejznámější skladby ze svého repertoáru. Doprovází ji vynikající běloruský akordeonista Aliaksandr Yasinski a na kytaru Miroslav Linka.

Samostatné vstupné: 200,- Kč

20.00 - 21.30

Cyklus: "Děti, vezměte rodiče do divadla!"

DS Kašpar - Divadlo v Celetné

René Goscinny

MIKULÁŠOVY PRÁZDNINY

Úspěšné divadelní zpracování knižního bestselleru. Přenesme se ke břehům Loiry, na svahy mocných Vosgés, kde si naši známí chlapci vybudovali stanový tábor. Herecké ztvárnění a dobře napsaný scénář jsou hlav ní atributy této inscenace. Je zřejmé, že si ji herci náramně užívají. Složení šesti hlavních představitelů je mladé a neokoukané, a proto se za krátkou dobu sherci sžijete. Hra je vtipná, osvěžující, ani si nevšimnete, že hodinu a půl dlouhé představení už končí.

Režie: Filip Nuckolls. Hrají: Matouš Ruml, Petr Lněnička, Zdeněk Charvát, Václav Jakoubek, Marek Němec, Milena Steinmasslová, Pavel Lagner.

Samostatné vstupné: 200,- Kč

Sobota 1. září

10.00 Vst. 50,-

Divadlo Krabice Teplice

Zdeněk Rusín, Jitka Soorová

MRKVOMEN

Legendární představení Divadla Krabice Teplice. Hrdina, který si umí poradit se zlem jako Superman či Spiderman, jen přizpůsobený českým poměrům.

Délka představení: 60 min. Určeno dětem od 3 do 100 let.

15.00

bez vstupného

ZUMBA KRUPKA

Malí, velcí, tlustí i hubení, rodiče i děti, přijďte se všichni protáhnout v rytmu zumby. Příjemně tak nastartujete gtělo a všechny smysly pro koncdert temperamentní kapely DOS HAMBAEROS, při jejíž produkci můžeme v tanci pokračovat.

17.00 - 18.00

DOS HAMBAEROS

Pavla Waser Vasserbauer (klávesy), Marcela Kythiczka Nováková (zpěv), Fabio Kora (cajon), Jan Priwitzer j.h. (altsaxofon). Repertoár: šanson, latina, jazz. groove. Dvě nonkonformní "úči" a jeden nezletilet vás svou živočišnou interpretací známých i méně známých skladeb dostanou do varu. Tentokrát s hostem, vynikajícím saxofonistou Janem priwitzerem.

Samostatné vstupné: 100,-

20.00 - 21.30

Divadlo Verze

Lutz Hübner

ÚČA MUSÍ PRYČ!

Odehrává se na podzim v 5. třídě ZŠ, kde se sešlo pět rodičů a očekávájí třídní učitelku svých dětí. Emoce vřou. V prvním pololetí se známky dětí rapidne zhoršily, atmosféra ve třídě je špatná. Navíc čekají děti přestupové zkoušky na osmiletá gymnázia. Kdo za známky nese odpovědnost? Učitelka! A proto je nutné ji ihned odvolat! Režie: Thomas Zielinski. Hrají: Igor Chmela, Petra Špalková, Linda Ryborá, David Prachař, Kateřina Winterová, Jana Janěková ml.

Délka představení: 100 min. bez přestávky

Samostatné vstupné: 200,- Kč

Neděle 2. září

10.00 Vst. 60,-

Divadlo rozmanitostí Most

Jiří Jelínek

POHÁDKA NA PŘEDPIS

O tom, co všechno se dá zažít při návštěvě Pana Doktora. V kouzelné divadlení ordinaci se předepisují především pohádky, které mají léčivé účinky. Režie: Jiří Jelínek. Hrají: Václav Hoskovec, Vera Hejko, Kamila Raková.

Určeno dětem od 3 let.

Délka představení: 45 min

15.00 Vst. 50,-

Divadlo Orry

Jaroslav Hunka:

STRACH MÁ VELKÉ OČI

Známá televizní pohádka v novém zpracování amatérským divadelním souborem.

17.00 - 18.00

IVAN HLAS TRIO

Ivan Hlas je český písničkář, autor filmové hudby, kytarista. Ve svém triu vystupuje s Norbi Kovácsem (kytarista, skladatel, zpěvák) a českým rockovým violoncellistou Olinem Nejezchlebou, baskytaristou, houslistou a zpěvákem.

Samostatné vstupné: 200,- Kč

20.00

Divadlo Palace

Patrick Haudecoueur a Danielle Navaroo - Haudecoeur

S NEBO BEZ?

Skupina herců zkouší divadelní frašku. Je pár dní před premiérou anic není hotové. Mezi herci vzrůstá napětí. Režie: Vanda Hybnerová a Jakub Čermák. Hrají: Vanda Hybnerová, Jakub Žáček, Vojtěch Závčeský, Richard Trťan, Kaira K. Hrachovcová, Tomáš Grúz.

Délka představení: 100 min. včetně přestávky

Samostatné vstupné: 200,- Kč

 

Přístup na vnitřní nádvoří teplického zámku pro diváky je přes Ptačí schody nebo ze Zámecké zahrady kolem románského křídla. V případě velmi nepříznivého počasí bude akce přesunuta do Krušnohorského divadla. O změně rozhodnou pořadatelé a informaci umístí na www.dkteplice.cz.

 

Vstupné na dopolední pohádky je samostatné, á 40,- 50,- Kč či 60,- Kč.

Vstupné na koncert od 17 hod. a divadelní představení od 20 hod. je stanoveno též samostatně á 200,- Kč či 100,- Kč. Nebo je možno koupit si vstupenku na celý blok (koncert + div. představení). Stejně jako v minulých létech nabízíme zájemcům předplatné v podobně jedno, dvou a třídenní vstupenky, přičemž dvoudenní vstupenky je možno libovolně kombinovat.

1 denní vstupenka (bez dopolední pohádky a představení od 15 hod.)        

250,- Kč

2 denní vstupenka                                                                                                350,- Kč

3 denní vstupenka                                                                                                450,- Kč

 

Cenově výhodný letní předprodej:

Od 1. května do 31. července 2018 možno koupit jednodenní, dvoudenní i třídenní vstupenku se slevou 100,- Kč, tj. za 150,-  250,-  a 350,- Kč.

Od 1. srpna do 31. srpna možno koupit jednodenní, dvoudenní i třídenní vstupenku se slevou 50,- Kč, tj. za 200,-  300,-  a 400,- Kč. Na samostatné vstupné se sleva nevztahuje.

 

Všechny typy vstupenek koupíte od 1. května 20178v předprodeji v pokladně DK Teplice nebo při konání DNZ přímo na místě.
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk