Nacházíte se:
Domací stránka
-
DIVADLO NA ZÁMKU 2020
-
Dnes na programu

DIVADLO NA ZÁMKU 2020


DIVADLO NA ZÁMKU 2020

Tradiční, již 18. ročník třídenní „open air“ múzické přehlídky spojený s doprovodným programem v režii Regionálního muzea v Teplicích. Odehrává se na vnitřním nádvoří teplického zámku, vchod směrem od malého zámeckého rybníku k románskému křídlu nebo z ul. Rooseveltovy, po Ptačích schodech, kolem vinárny Šárka. V případě velmi nepříznivého počasí rozhodne pořadatel o přesunu akce do Krušnohorského divadla. Diváci budou informováni na www.dkteplice.cz.

 

Vstupné na dopolední pohádky a odpolední představení od 14 hod je samostatné. Vstupné na koncert od 17 hod. a divadelní představení od 20 hod. je stanoveno též samostatně nebo na celý blok (koncert + div. představení). Zájemcům o tento blok nabízíme rovněž předplatné v podobně jedno, dvou a třídenní vstupenky, dvoudenní vstupenky možno libovolně kombinovat.

Vstupenky v prodeji od 1. 6. 2020

 

Jednodenní vstupenka: 250,-

Dvoudenní vstupenka: 350,-

Třídenní vstupenka:     450,-

 

Od 1. června do 31. července 2020 možno koupit jedno, dvou i třídenní vstupenku se slevou 100,- Kč, tj. za 150,- 250,- a 350,- Kč. Na samostatné vstupné se sleva nevztahuje.

 

Od 1. srpna do 15. srpna 2020 možno koupit jedno, dvou i třídenní vstupenku se slevou 50,- Kč, tj. za 200,-  300,-  a 400,- Kč. Na samostatné vstupné se sleva nevztahuje.

 

pátek 4. 9.

pro MŠ a žáky mladšího školního věku – vst. 40,-                                                             veřejnost – vst. 50.-

10.00

Agentura KK

Vlastimil Pešek

O SNĚHURCE A SEDMI TRPASLÍCÍCH

Klasická pohádka – kombinace velkých loutek a činoherců. Scénografie, kostýmů a loutek se úspěšně ujala mladá výtvarnice Lucie Heřmánková. Autorem krásných písniček a scénické hudby je skladatel a aranžér Richard Mlynář. Účinkují: Tereza Slánská, Lucie Lichnerová a Kamil Koula. Děti se aktivně zúčastní děje.

Délka představení: 45 min.

 

17.00

PRIME TIME VOICE

Jazzová vokální kapela, která se díky jednolitému aranžérskému rukopisu nemusí ve výběru písní omezovat na jediný žánr. Při svém loňském koncertu v programu „lázeňské“ na scéně Na zámku okouzlila a nadchla publikum napříč generacemi.V repertoáru má (nejen) filmové a (nejen) swingové a (nejen) hity. Formaci tvoří dámské vokální trio s širokým pěveckým záběrem a bohatým uměleckým curriculem ve spojení s instrumentálním sdružením o zpravidla tříčlenném počtu hráčů, vynikajících jazzmanů. Zpívají a hrají: Dana Šimičková (ex Sestry Havelkovy) – sopran. Taťána Roskovcová - mezzosopran, Marta Marinová (Linha singers) – alt. Jiří Kovář - guitar, Jaroslav Šimíček – acoustic bass, Juan Dvořák – drums, David Fárek – sax j.h.

Samostatné vstupné: 250,- Kč nebo spolu s večerním divadelním představením jako součást jedno, dvou či třídenní vstupenky.

 

20.00

Činoherní studio Ústí nad Labem

William Shakespeare

SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ

Láska donutí čtveřici mladých milenců k riskantnímu činu: ocitnou se na útěku v hlubokém lese. Ve stejnou noc zde zkouší parta ochotníků krutě krvavou komedii, se kterou se chtějí proslavit a zbohatnout. V lese, uprostřed magické noci, ale vládnou bytosti z jiných světů a osudy smrtelníků se propletou a obrátí naruby. Kouzla a čářry, láska a nenávist, vlna i trest – to vše se za ranního rozbřesku náhle jeví v jiném světle. Ve světle snu z noci svatojánské. Titul byl v premiéře uveden na hradě Střekov. Doufáme, že na teplickém zámku mu to bude slušet neméně. Režie: Filip Nuckolls. Překlad: Martin Hilský. Úprava textu: Jiří A. Trnka a Filip Nuckolls. Hrají: Jan Plouhar, Matúš Bukovčan, Kryštof Rímský, Anna Fišerová, Marta Vítů, Zuzana Truplová, Petr Uhlík, Jaroslav Achab Haidler, Lukáš Černoch, Adam Ernest, Markéta Mrákotová j. h. Kapela: Ondřej Švandrlík j.h., David Kolovratník j.h., Richard Fischer j.h.

Délka představení: 110 min. bez pauzy.

Samostatné vstupné: 250,- Kč nebo spolu s večerním divadelním představením jako součást jedno, dvou či třídenní vstupenky.

 

sobota 5. 9.

 

10.00

Divadlo Na klice

Jitka a Robert Soorovi

GABRIEL A MÁLINKA

Činoherní pohádka o víle Málince a kačeru Gabrielovi, kteří zjistí, že voda v řece je velmi špinavá a kalná. Zdali přijdou na to, kdo ji kalí a jestli se jim podaří vodu vyčistit … To se teprve uvidí. Hrají: Jitka Soorová, Robert Soor.

Délka představení: 45 min.

Vst.: 50,-

 

17.00

LENKA NOVÁ a klavírní doprovod (bude upřesněno)

Nezaměnitelná zpěvačka a výborný pianista. Koncert je postavený na osvědčených písních z repertoáru Lenky Nové, s jedinečnými texty Michala Horáčka, které nenechají emoce žádného posluchače v klidu. V písních, jež zpěvačka prezentuje velmi civilně, se prolínají příběhy ženy, která vedle krásného hlasu, profesionality a noblesy na pódiu, zůstává duší a srdcem především obyčejnou holkou prožívající nejrůznější životní příběhy. Velmi osobní, komorní koncert je pravým opakem velkých výpravných show. Snahou tvůrčího týmu je připravit intenzivní zážitek, kdy můžete být jen sami se sebou odtrženi od dění okolního světa.

Samostatné vstupné: 250,- Kč nebo spolu s večerním divadelním představením jako součást jedno, dvou či třídenní vstupenky.

 

 

 

20.00

Spolek Kašpar – Divadlo v Celetné

Miroslav Galuška

SLOVÁCKO SA NESÚDÍ S CIMBÁLOVKOU LAŠÁR

Večer nejen s vínem, ale určitě o vínu! A taky o lidech, kteří jdou do všeho naplno. Humorné drsné až kruté příběhy, které si mluvčí zdatně proti realitě vylepšují, nám připomínají, že  život stojí nade vším a z těžkostí a nespravedlností všedních dnů… Režie a dramatizace: Filip Nuckolls. Hrají: Eva Elsnerová,  Petr Halíček, Daniel Ondráček.

Délka představení:  90 min. bez přestávky.

Samostatné vstupné: 250,- Kč nebo spolu s večerním divadelním představením jako součást jedno, dvou či třídenní vstupenky.

 

neděle 6. 9.

 

10.00

Divadlo Pohádka

PRINCEZNA KONVALINKA A KRÁLOVSKÉ HÁDANKY

Princezna Konvalinka se má vdávat, ale rozhodně se jí nelíbí princ, který se uchází o její ruku. Proto přesvědčí tatínka – pana krále, aby princ splnil královské hádanky a úkoly. A jak to celé dopadne? Kdo získá přízeň princezny a stane se novým králem? Pohádka plná písniček pro děti předškolního a mladšího školního věku. Scénář, výprava a režie: Tomáš Kraucher.

Vst.: 50,- Kč

 

14.00

Herecké studio DK Teplice

Vratislav Marek a Zdeněk Troška:

PRINCEZNA ZE MLEJNA

Dramatizace filmové pohádky, ve které Jindřich našel v Elišce tu pravou princeznu svého srdce. Inscenaci uvádíme s laskavým svolením Zdeňka Trošky. Režie: Jaroslav Hunka. Hrají: A. Štěpánková, B. Hlaváčková, P. Martinka, B. Majerová, E. Klášterková, A. Kubíková, P. Krejčí a další.

Vst.: 50,-

 

17.00

TOMÁŠ MATONOHA & INSPEKTOR KLUZÓ

Hudební kabaret i stand-up nabídne koncertní program okořeněný groteskní improvizací a osobitým humorem Tomáše Matonohy. V roce 2014 založili populární divadelní a filmový herec Tomáš Matonoha a excelentní klavírista Zdeněk Král hudební těleso, k němuž se později přidala mladá talentovaná zpěvačka Vendula Příhodová. Od roku 2015 se kapela jmenuje Inspektor Kluzó. Jde spíše o komorní hudební kabaret, neboť koncerty jsou provázány kabaretními čísly, jako jsou např. stand – upy, scénky, skeče, přednášky, divadelní hříčky, klauniády apod. Uskupení se věnuje více žánrům, hraje autorskou hudbu, texty skládá Tomáš Matonoha, básnířka Petra Kovářová a herci Tomáš Novotný a Jiří Jelínek.

Samostatné vstupné: 250,- Kč nebo spolu s večerním divadelním představením jako součást jedno, dvou či třídenní vstupenky.

 

 

20.00

Divadlo Na Jezerce

Eric Emanuel - Schmitt

MANŽELSKÉ VRAŽDĚNÍ

On ztratil paměť. Ona trpělivost. Nebo je to jinak? Pravdivá komedie o partnerském soužití. Režie: Jan Hřebejk. Hrají: Nataša Burger, Jaroslav Dušek.

Délka představení: 145 min.

Samostatné vstupné: 250,- Kč nebo spolu s večerním divadelním představením jako součást jedno, dvou či třídenní vstupenky.

 

 

------------------------------------------------------------

 

 

 
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2021 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk