Nacházíte se:
Domací stránka
-
DIVADLO NA ZÁMKU 2020
-
SEN NOCI SVATOJÁNSKÉVstupné: 250,-Kč
Sleva: Spolu s večerním divadelním představením lze zakoupit jako součást jedno dvou či třídenní vstupenky. Prodej dvou a třídeních vstupenek pouze v pokladně DK
Předprodej od: 01.06. 2020

Komedie
/110min

04.09. 2020 / od 20:00 Odehráno
Autor: William Shakespeare
Produkce: Činoherní studio Ústí nad Labem
Režie: Režie: Filip Nuckolls
Hrají: Jan Plouhar , Matúš Bukovčan , Kryštof Rímský , Anna Fišerová , Marta Vítů , Zuzana Truplová , Petr Uhlík , Jaroslav Achab Haidler , Lukáš Černoch , Adam Ernest , Markéta Mrákotová j. h. Kapela: Ondřej Švandrlík j.h. , David Kolovratník j.h. , Richard Fischer j.h.

Popis:
Láska donutí čtveřici mladých milenců k riskantnímu činu: ocitnou se na útěku v hlubokém lese. Ve stejnou noc zde zkouší parta ochotníků krutě krvavou komedii, se kterou se chtějí proslavit a zbohatnout. V lese, uprostřed magické noci, ale vládnou bytosti z jiných světů a osudy smrtelníků se propletou a obrátí naruby. Kouzla a čářry, láska a nenávist, vlna i trest – to vše se za ranního rozbřesku náhle jeví v jiném světle. Ve světle snu z noci svatojánské. Titul byl v premiéře uveden na hradě Střekov. Doufáme, že na teplickém zámku mu to bude slušet neméně. Překlad: Martin Hilský. Úprava textu: Jiří A. Trnka a Filip Nuckolls.


Další informace:
https://www.tswatches.cz/king-power-48mm-c-66_189/
Video ukázka: SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ

logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk