Nacházíte se:
Domaci stránka
-
Dům kultury Teplice
-
Aktuality
-
KONZERVATOŘ TEPLICE – HUDEBNÍ OCHUTNÁVKA VALENTÝNSKÉHO KONCERTU!!

KONZERVATOŘ TEPLICE – HUDEBNÍ OCHUTNÁVKA VALENTÝNSKÉHO KONCERTU!!Tradiční Valentýnský koncert, který byl naplánován na úterý 16. února 2021 je z důvodu aktuálních vládních opatření ZRUŠEN!

Zpěváci oboru populární hudby za hudebního i slovního doprovodu pedagogů Konzervatoře Teplice se společně sešli, aby ve splupráci s Domem kultury Teplice natočili hudební "ochutnávku" ze zrušeného Valentýnského koncertu. Přejeme Vám příjemný poslech a těšíme se na "živé" setkání s touto krásnou hudbou, tak jak jsme byli zvyklí..

Dům kultury a Konzervatoř Teplice připravili koncert, na kterém měli zazník jazzové populární, folkové, šansonové a muzikálové melodie českých i zahraničních autorů. Účinkovat budou mladí talentovaní zpěváci populární hudby, T. K. Collective pod vedením Pavly Vasserbauer a mnoho dalších hostů. Součástí koncertu bude i nevšední komorní scénická koláž ze světových muzikálů Rent, Chicago, All That Jazz, Starci na chmelu ad. v režii Martina Hubeňáka a choreografii Vladimíra Gončarova.


Video ukázka: KONZERVATOŘ TEPLICE – HUDEBNÍ OCHUTNÁVKA VALENTÝNSKÉHO KONCERTU!!

logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2021 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk