Nacházíte se:
Domaci stránka
-
Dům kultury Teplice
-
Aktuality
-
KOULE, VYSAVAČ a další. PRODEJ ZAHÁJEN!

KOULE, VYSAVAČ a další. PRODEJ ZAHÁJEN!KOULE. VYSAVAČ. ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ. UŽ JE TADY ZAS!

PRODEJ ZAHÁJEN!

 

Máte zájem o pěkný dárek pod stromeček ve formě zážitku ze skvělého divadelního představení? Kupte svým blízkým vstupenku na některé z uvedených divadelních představení: KOULE (uvedeme 10. 1.) - divadelní zpracování (David Drábek) skandální rozhlasové hry, která rozpoutala lavinu soudních žalob a mediálních emocí. V hlavní roli atletické královny skvělá Pavla TOMICOVÁ (Klicperovo divadlo Hradec Králové).

VYSAVAČ (uvedeme 15. 1.) - Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Patrik Hartl, dvorní dramatik Studia Dva divadla, napsal tuto roli svému oblíbenému herci přímo "na tělo."

ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ (uvedeme 23. 1.) - Půvabná crazy komedie ve výborném nastudování DS HÁTA: Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Filip Tomsa, Adéla Gondíková a další.

UŽ JE TADY ZAS (uvedeme 29.1.) - Hitler už je tady zas, zatím naštěstí jen v divadelní komedii podle stejnojmenného Vermesova knižního bestseleru. V případě tohoto titulu Divadla Na Jezerce se divadelní recenze vzácně shodují. Lze bez nadsázky říci, že tato inscenace je v současnosti nejaktuálnějším dramaturgickým počinem na české divadelní scéně.


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2017 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk