Nacházíte se:
Domaci stránka
-
Dům kultury Teplice
-
Info
-
ABONMÁ Jaro 2015

ABONMÁ Jaro 2015


Abonmá JARO 2015

Vážení divadelní přátelé,

nabízíme vám cyklus předplatného pro sezonu jaro 2015, období ÚNOR - ČERVEN 2015.

Celkem vám nabízíme 12 představení, která jsou rozdělena do tří skupin D1, D2, D3. Majitelé těchto čtyř abonmá mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné.

Nově jsme vytvořili skupinu E, která obsahuje výběr tří atraktivních titulů. I tyto tři tituly jsou však obsaženy ve skupinách D1, D2 a D3. Skupiny S2 a S3 jsou určeny pouze pro seniory se Senior pasem.

Dále vám nabízíme možnost namíchat si svou vlastní programovou řadu. Skupina MIX obsahuje 9 divadelních představení, zařazených ve skupinách D1, D2 a D3, 1 zábavný pořad a 3 koncerty, celkem 13 programů, které uvedeme v Krušnohorském divadle a Domě kultury Teplice.

Předplatné MIX si mohou zakoupit pouze fyzické osoby za hotovostní platbu. Dle svého uvážení si koupí libovolný počet slevových poukázek, minimálně však 5 a maximálně 20 kusů. Jedna poukázka stojí 10,- Kč a opravňuje k získání 20 % slevy na jednu vstupenku v jednom představení. Již tři dny před zahájením předprodeje vámi vybraného představení si můžete zakoupit vstupenku, na kterou po předložení poukázky získáte 20 % slevu. Předplatné skupiny MIX vám nezajišťuje stálé místo v hledišti, ale pouze výhodnou slevu a přednostní nákup vstupenek na vámi vybraná představení či koncerty. Nevztahuje se na ně sleva ZTP ani Senior pas a s těmito slevami je nelze kombinovat.

Majitelé všech typů abonentních průkazek si mohou zakoupit vstupenky na všechny pořady tři dny před začátkem oficiálního data předprodeje, které je uvedeno na propagačních materiálech (plakáty, měsíční programová nabídka „Free“, stránky www.dkteplice.cz). Předplatné JARO 2015 si stávající majitelé abonmá mohou začít kupovat v pokladně Domu kultury Teplice 2. prosince 2014. Na nové zájemce o předplatné se těšíme od 9. prosince 2014.

logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2017 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk