Demolice Prioru v Teplicích začne na přelomu jara a léta
Na přelomu jara a léta začne v Teplicích demolice bývalého...

Dvojice zlodějů aut dopadena
Policisté zadrželi dvojici mužů ve věku 18 a 21 let, kteří...

Zpravodajství iTeplice.cz

Nacházíte se:
Domací stránka
-
Kino Květen Teplice
-
HAMLET - Ambroise Thomas



orig. název: HAMLET - Ambroise Thomas
Vstupné: 300,-Kč
Předplatné: MO,MB
Předprodej od: 10.10. 2009

opera

kinosál


27.03. 2010 / od 17:45 Odehráno




Režie: Režie: Patrice Caurier a Moshe Leiser Diriguje: Louis Langré Scéna: Christian Fenouillat Kostýmy: Agostino Cavalca Světelný design: Christophe Forey
Hrají: Ofélie: Natalie Dessay Jennifer Larmore (Gertruda), Toby Spence (Laertes), Simon Keenlyside (Hamlet), James Morris (Claudius)

Popis:
Dílo Williama Shakespeara se stalo inspirací tolika operních děl, že se s ním žádný jiný spisovatel nemůže srovnávat. V novém nastudování Hamleta zazáří v hlavních rolích Simon Keenlyside a Natalie Dessay. Francouzský skladatel Ambroise Thomas prodloužil a obohatil scénu, v níž Ofélie zešílí, a vytvořil tak jednu z nejsilnějších pasáží světové operní tvorby.

logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2012 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
| Nebankovní půjčky

logo dk