Nacházíte se:
Domaci stránka
-
Krušnohorské divadlo
-
Aktuality
-
ZMĚNA V ABONMÁ JARO 2019/ sk. D1 - NÁHRADA TITULU

ZMĚNA V ABONMÁ JARO 2019/ sk. D1 - NÁHRADA TITULUNÁHRADA za titul PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH (abonmá JARO 2019/sk. D1) z produkce Městských divadel pražských – Divadla ABC. Uvedeme na podzim 2019.

Po dlouhém a bohužel neúspěšném jednání o termínu uvedení v průběhu jara 2019 jsme se s produkcí Divadla ABC dohodli na uvedení na podzim 2019. Majitelům skupiny D1 jarního předplatného umožníme přednostní nákup vstupenky se slevou 20 % v předních řadách. Prosím, schovejte si svoji abonentní průkazku pro JARO 2019, abyste se jí v případě zájmu o tento titul mohli v pokladně prokázat.

Děkujeme za pochopení.

Náhradou zařazujeme do ABO JARO 2019/ sk. D1 titul LISTOPAD - uvedeme 18. 6. Autor David Mamet, produkce MDP – Divadlo ABC. Režie: Petr Svojtka. Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Jaroslav Vlach, Lenka Zbranková, Zdeněk Vencl. Délka představení: 110 min. + přestávka.

Jak být znovu zvolen americkým prezidentem, když popularita klesá k nule? Nekorektní politická fraška. Jeden z nejlepších současných amerických autorů nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident Charles Smith (Michal Dlouhý) připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení „stejně nízké jako Ghándího cholesterol“.

 Vstupenky v předprodeji od 18. 4.


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk