The Dancing Master
V pátek 21. června 2019 bude v Beuronské kapli Teplice vernisáž...

Dva superfighty pro thajboxery z Dubí
15. června 2019 Se v pražském kongresovém hotelu Olšanka...

Zpravodajství iTeplice.cz

Nacházíte se:
Domací stránka
-
Krušnohorské divadlo
-
NEÚP!NÍVstupné: 180,- 220,- 260,-Kč
Sleva: Senior pas DK. Student.
Předprodej od: 01.10. 2018

humor, ironie, sarkasmus - komedie - DNY ŽIDOVSKÉ KULTURY
/160min

07.11. 2018 / od 19:00 Odehráno
Autor: Gur Koren
Produkce: Městské divadlo Kladno
Režie: Jiří Š. Hájek
Hrají: Toby Giorno - Jaroslav Slánský. Vera Perselini - Giorno - Jana Zenáhlíková. Zach Giorno - Viktor Zavadil. Tiran - Jan Krafka. Olívie Levy - Barbora Janatková. Oskar - Tomáš V. Hron. Liah - Barbora Hron Vovsíková. Nina - Zuzana Mixová. Kapitán - Matěj Vejdělek. Nathan - Miroslav Večerka. Rosie - Vladimíra Benoni. Dylan - Miloslav Tichý. Velkej - Jiří Petrůtka. Malej - Josef Kovář. Bubeník - Jan Pydych.

Popis:
Giornovi jsou mafiánská rodina, která se už třetí generaci specializuje na pašování drog, ale nedaří se jim doručit již několikátou zásilku v řadě, tentokrát do Makedonie. Klient zuří a dává klanu poslední šanci… „Fantastické divadlo“ je divadelní soubor, jehož členy jsou výhradně „lidé se zvláštními potřebami“, to znamená slepci, autisté, hluchoněmí a lidé s mentálním hendikepem. Nacvičují Romea a Julii na makedonský amatérský festival. Vzhledem ke škrtům v rozpočtu ministerstva však hrozí, že nikam nepojedou… Co všechno se může stát, když se protne svět mafie se světem postižených? A když ještě do toho všeho zasáhne láska? Uvidíte sami, v prvním českém uvedení současné izraelské komedie.

Poznámka:
Překlad: Zuzana Josková Premiéra 10. 2. 2018. Titul uvádíme v rámci festivalu TEPLICKÝ CIMES 2018, ve spolupráci se spolkem Ulpan Teplice. V rámci slavnostního zahájení dnů židovské kultury v Teplicích se před představením na jevišti velkého sálu odehraje hudební vstup v délce cca 15 až 20 min. Ve foyer bude přichystájn welcome dring a ve Smetanově síni o přestávce malé občerstvení.
logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk