Nacházíte se:
Domací stránka
-
Krušnohorské divadlo
-
PERFECT DAYSVstupné: 260,- 300,- 340,-Kč
Předplatné: PODZIM 2017
Předprodej od: 12.11. 2017

situační komedie


12.12. 2017 / od 19:00 Odehráno
Autor: Liz Lochhead
Produkce: Pantheon production s.r.o.
Režie: Petr Kracík.
Hrají: Barbs - Lenka Vlasáková , Brendan - Jan Dolanský , Alice - Petra Jungmanová , Sadie - Dana Syslová , Dave - Vilém Udatný , Grant - Jan Hofman.

Popis:
Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy. Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí: nějak nestihlamít dítě a zbývájí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na "vysoké noze", když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu, ale jistě, stává prioritou a posedlostí. Romantická, svižná komedi netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé.

Poznámka:
Hra Perfect Days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco jiného, než si plánujeme. Překlad: Jaroslava Vrbová.
logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2018 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk