Nacházíte se:
Domací stránka
-
Předplatné JARO 2019
-
Dnes na programu

Předplatné JARO 2019


Vážení divadelní přátelé,

máte v rukou cyklus předplatného pro sezonu JARO 2019, zahrnující období ÚNOR - ČERVEN 2019. Celkem vám nabízíme 12 divadelních titulů seřazených do skupin D1, D2 a D3 a navíc čtyři tipy na představení, která plánujeme uvést mimo předplatné. Opět se můžete těšit na známé a časem prověřené tituly z cyklů „Slavná klasika“ a „Velké návraty“ a po kladné zkušenosti s rodinným představením Mikulášovy patálie jsme se rozhodli pokračovat v novém cyklu „Děti, vezměte rodiče do divadla“. Tentokrát jsme pro ně objednali tzv. „novocirkusové“ představení z produkce Losers Cirque Company: KOLAPS. Pro mladší diváky chystáme další progresivní inscenace, které jsou na repertoárech malých divadel a klubů. V tomto předplatném to bude konkrétně titul Kleopatra z pera úspěšného současného dramatika Petra Kolečka,replika órák kde se po boku Jitky Čvančarové představí ve své původní herecké profesi populární zpěvák Michal Malátný (produkce Sedmá divadelní, Praha).

Změna titulů i data uvedení vyhrazena.

Majitelé abonmá D1, D2, D3 mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné. Naši abonenti mají privilegium nákupu vstupenek na veškeré pořady z produkce Domu kultury v Teplicích 3 dny před oficiálním zahájením předprodeje, které je uvedeno na plakátech, měsíční programové nabídce „Free“, na www. dkteplice.cz.

Předplatné JARO 2019 si stávající abonenti mohou začít kupovat v pokladně Domu kultury v Teplicích 1. prosince 2018. Na nové zájemce o předplatné se těšíme od 8. prosince 2018. Nejatraktivnější tituly uvolníme do volného prodeje 2. ledna 2019.

Pro držitele Senior pasu DK nabízíme skupinu D1, D2 i D3 za zvýhodněné vstupné. Tento typ předplatného je však nepřenosný a platí pouze se Senior pasem DK.

Zvýhodněné předplatné pro majitele Senior pasu DK:

Seniorské předplatné (nepřenosné)

Vstupné dle tří cenových pásem                   III.                               II.                    I.

Předplatné D1, D2, D3 se Senior pasem DK

jednotná cena včetně slevy                          540,-                          620,-              700,-

 

 

Co musím udělat, abych se stal držitelem Senior pasu?

 

Musím mít bydliště v Teplicích, Bystřanech, Bžanech, Bořislavi, Dubí, Hrobu, Košťanech, Krupce, Modlanech, Novosedlicích, Oseku, Proboštově nebo Zabrušanech.

Jakmile dosáhnu věkové hranice 60 let, zajdu do pokladny Domu kultury v Teplicích, vyplním přihlášku, doplním ji fotografií a zaplatím poplatek 100,- Kč. Zhruba do týdne si zde vyzvednu svůj Senior pas.    

 

ABONMÁ JARO 2019

Tituly jsou seřazeny dle předpokládaného data uvedení

 

 1. 1.      Agentura Harlekýn

Edward Taylor:

Pardon me, prime minister

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI

Sídlo premiéra na Downing Street 10 zasáhne rodinná bomba. Vláda Jejího Veličenstva se chystá rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu se valí skandál. Ze skříní úřadu premiéra nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Režie: Vladimír Strnisko. Hrají: Petr Nárožný, Máša Málková / Kateřina Sedláková, Jaromír Nosek / Jakub Štěpán / Martin Zahálka jr., Zuzana Slavíková / Ilona Svobodová, Jan Čenský / Martin Zahálka, Andrea Daňková / Jiřina Daňhelová / Karolína Vágnerová.

Délka představení: 2 hod. 20 min. s přestávkou (cca po 1 hod.)

Uvedeme: 11. 2. 2019

 

 1. 2.       Divadlo Kalich

Guillaume Mélanie na námět hry Clauda Magniera Oscar:

LADY OSKAR

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, zmodernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě. Vděčné výzvy se chopila jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás, Jana Paulová. Lady Oskar se zároveň stala i jejím režijním debutem.rolex replika Překlad: Anežka Svobodová. Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl aj.

Délka představení: 140 min. včetně přestávky

Uvedeme: 18. 2. 2019

 

 1. 3.      HÁTA – Divadelní spolek Olgy Želenské

Antonín Procházka:

KLÍČE NA NEDĚLI

Dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni a brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Režie:  Antonín Procházka. Hrají: Jana Šulcová, Zbyšek Pantůček  /  Viktor Limr, Olga "Háta" Želenská,

Libor Hruška  /  Antonín Procházka, Mahulena Bočanová, Marcela Nohýnková  /  Vlasta Žehrová  /  Veronika Jeníková, Pavla Vojáčková  /  Ivana Andrlová, Veronika Jeníková  /  Lucie Svobodová, Martin Sobotka, Jiřina Pachlová  /  Vlasta Žehrová.

Délka představení: 2 hod 30 min

Uvedeme: 4. 3. 2019

 

 1. 4.      Studio DVA divadlo

Stephen King, William Goldman:

MISERY

Poté, co je úspěšný spisovatel zachráněn svou „fanynkou číslo jedna“ po autonehodě, zjistí, že její péče je teprve začátkem šílené noční můry… Misery nesmí zemřít! Zlata Adamovská a Petr Štěpánek v divadelní adaptaci slavného thrilleru Stephena Kinga. Režie: Ondřej Sokol. Hudba: Oskar Petr.

Hrají: Petr Štěpánek, Zlata Adamovská, Petr Pěknic / Petr Meissel.

Délka představení:

Uvedeme: 11. 3. 2019

 

              Cyklus: „Malé scény v Teplicích“

 1. 5.      Sedmá divadelní

Petr Kolečko:

KLEOPATRA

„Žena, která se narodila s úkolem uchránit starobylou a oslabenou říši před maskulinním militantním Římem, ale život si zkomplikovala ještě těžším úkolem: chce opravdového chlapa.“ Tak charakterizují tvůrci Kleopatru, která je ústřední hrdinkou stejnojmenné inscenace, již pro pražskou La Fabriku napsal Petr Kolečko, zrežíroval Ondřej Pavelka, a kde se v hlavní roli objeví Jitka Čvančarová. Populární zpěvák Michal Malátný se v Kleopatře vrátil ke své původní profesi herce a zhostí se trojrole, ztvární Kleopatřina bratra Ptolemaia, Gaia Julia Caesara a Marka Antonia.

Hrají: Jitka Čvančarová, Michal Malátný

               Délka představení::

               Uvedeme: 18. 3. 2019

 

Cyklus: Slavná klasika“

 1. 6.      Studio DVA divadlo

Georges Feydeau

BROUK V HLAVĚ

Nejhranější dílo francouzského dramatika Georgese Feydeaua patřící mezi nejslavnější situační komedie všech dob. Co mají společného téměř dokonalý manžel pan Champboisy s poněkud slaboduchým hotelovým sluhou Boutonem? Jak dopadnou záletníci a čím budou p. otrestáni? A kdo vlastně nasadil paní Marcele brouka do hlavy? Režie: Milan Schejbal. V proslulé dvojroli exceluje Filip Blažek. Dále hrají: Roman Štabrňák, Jitka Schneiderová, Michal Slaný, Lukáš Král, Lucie Pernetová / Anna Fixová, Petr Pěknic, Štěpán Benoni, Berenika Kohoutová, Jiří Ployhar, Kristýna Janáčková, Lukáš Kofroň / Václav Liška a Mojmír Maděrič.

Délka představení:

Uvedeme: 26. 3. 2019

 

 1. 7.      VIP Art company

MŮŽEM I S MUŽEM

Vtipná autorské feérie 4 žen, 4 archetypů, vznikla z potřeby podívat se pravdě do očí. Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován.….  Co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí. Podobnost se seriálem Sex ve městě je čistě náhodná. Autorky věnují toto představení mužům, z lásky k nim. Režie: Vítek Karas. Hrají a zpívají:  Kateřina Kaira Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková.

Délka představení: 80 min. bez přestávky

Uvedeme:  8. 4. 2019

 

Cyklus: „Děti, vezměte rodiče do divadla“

 1. 8.      United Arts – Losers Cirque Company

KOLAPS

Losert Cirque Company je produkčním projektem společnosti United Arts Petra Horníčka a Zdeňka Moravce, dvojice akrobatů - vítězů prvního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent. V současné době má Losers Cirque Company na repertoáru tři úspěšná novocirkusová představení, z nichž The Loser(s) uchvátilo teplické publikum na jaře roku 2018. Pro rok 2019 připravil stálý tým tanečníků, akrobatů, herců a dalších etablovaných umělců z různých oborů premiéru projektu s názvem KOLAPS. Jedná se o rodinné představení s doporučením „pro děti od 6 let“.

Délka představení: 70 min. bez přestávky

Uvedeme: 29. 4. 2019

 

Cyklus: „Velké návraty“

 1. 9.  Divadlo Kalich

            Diego Ruiz, Fiona Bettanini & Nicola Pistoia, Pino Ammendola

BEZ PŘEDSUDKŮ

Komedie pro dva odvážné herce a ještě odvážnější diváky! Po létech se do Krušnohorského divadla vrací komedie s oblíbenou dvojicí herců, kteří spolehlivě vyprodají velký sál. Doporučujeme včasnou rezervaci! Režie: Roman Štolpa. Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček.

Délka představení: 110 min + přestávka 15 min

               Uvedeme: 3. 5. 2019

 

Cyklus: „Velké návraty“

 1. 10.  Divadlo Kalich

                Petr Abraham

MOJE HRA

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi

prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli. V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška. Pod pseudonymem autora Petra Abrahama se skrývá divadelní režisér Petr Novotný. Režie: Jan Kačer. Hrají: Jiří Bartoška, Jana Janěková ml., Nina Divíšková / Radana Hermanová, Zuzana Bydžovská, Adéla Kačerová, Vlasta Peterková, Adéla Koutná, Martin Kubačák.

Délka představení: 120min. včetně pauzy

Uvedeme: 7. 5. 2019

 

 1. 11.   TJ PROMOTION s.r.o.

Sébastien Thiéry
DVA NAHATÝ CHLAPI
Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy. Seriózní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže, opravdové pravdě hodně vzdálená.
Režie: Antonín Procházka. Hrají: Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Daniela Šinkorová.

Délka představení:

Uvedeme: 5. 6. 2019

 

12. Městská divadla pražská – Divadlo ABC

David Mamet

LISTOPAD

Jak být znovu zvolen americkým prezidentem, když popularita klesá k nule? Nekorektní politická fraška. V hlavní roli Michal Dlouhý. Jeden z nejlepších současných amerických autorů nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident Charles Smith připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení stejné nízké jako Ghándího cholesterol“. Režie: Petr Svojtka. Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Jaroslav Vlach, Lenka Zbranková, Zdeněk Vencl.

Délka představení: 110 min. + přestávka 15 min.

Předplatné JARO 2019/ sk.D1.

Vst. 260,- 300,- 340,-

 

Uvádíme náhradou za titul PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH, jako součást abonmá JARO 2019/ sk. D1. Tento titul uvedeme na podzim 2019. Majitelům jarního předplatného sk. D1 umožníme přednostní nákup vstupenky v předních řadách s 20 % slevou. Uchovejte si, prosím, svoji jarní abonentku, abyste se jí v případě zájmu o vstupenku na tento titul mohli v pokladně prokázat.

Uvedeme: 18. 6.

Uvedeme mimo předplatné:

 

 

Divadlo Kalich

Miguel de Cervantes – Milan Lasica – Július Satínský

DON QUIJOTE

Osobitá úprava klasického příběhu z dílny legendární dvojice Lasica + Satinský v podání českých hereckých hvězd, doplněná o písničky Jaroslava Filipa a Miroslava Kořínka s texty Milana Lasici a Tomáše Janovice. Režie: Vladimír Strnisko. Hrají: Oldřich Kaiser, Jiří Lábus.

Délka představení: 150 min. včetně pauzy

Uvedeme: 17. 6. 2019

 

Umělecká agentura Pierot

Debbie Isitt

ŽENA, KTERÁ UVAŘILA SVÉHO MANŽELA

Černá komedie plná břitkého anglického humoru, vtipných situací a má spád! (Milé dámy, která z nás alespoň jedenkrát v životě nepronesla větu: „Já ho snad zabiju!“) Kenneth a Hillary žili ve spokojeném manželství - téměř dvacet let, než se Kenneth, procházející krizí středního věku, zamiloval do jiné ženy. Zprvu se zdálo, že Laura představovala vše, co Kennethovi v manželství scházelo, ale brzy se mu milostná aférka vymkla z rukou a nastal kolotoč lží, výmluv, obviňování a... Rozvod!  V novém životě s Laurou však také nemá na růžích ustláno. Laura je sice ztělesněním jeho sexuální touhy, ale vůbec neumí vařit! Z jejích kuchařských pokusů je mu zle. Znovu začíná kolotoč lží a tajných úniků do kuchyně bývalé manželky... Režie: Petr Kracik. Hrají: Ilona Svobodová, Nela Boudová, Otmar Brancuzský.

Délka představení:

Uvedeme: 12. 6. 2019

 

ABONMÁ JARO 2019 – přehled dle skupin

VSTUPNÉ DLE CENOVÝCH PÁSEM

Skupina D1                                                                    III .          II.         I.                           

Agentura Harlekýn

Edward Taylor

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI…                                                260,-     300,-      340,-

 

HÁTA - Divadelní spolek Olgy Želenské

Antonín Procházka

KLÍČE NA NEDĚLI                                                               220,-      260,-      300,-

 

Cyklus: „Velké návraty“

Městská divadla pražská – Divadlo ABC

LISTOPAD                                             260,-      300,-       340,-

 

Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Kalich

Diego Ruiz, Fiona Bettanini

& Nicola Pistoia, Pino Ammendola

BEZ PŘEDSUDKŮ                                                                220,-       260,-      300,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------¨

 

Předplatné D1 včetně slevy:                                                900,-    1000,-    1200,-

 

Skupina D2                                                                         III.             II.             I.

Divadlo kalich

Guillaume Mélanie

LADY OSKAR                                                                       220,-      260,-        300,-

 

Studio Dva divadlo

Stephen King, William Goldman

MISERY                                                                                380,-      420,-        460,-

 

VIP Art company

Autorské představení

MŮŽEM I S MUŽEM                                                          220,-      260,-        300,-

 replika óra replika óra webáruház

Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Kalich

Petr Abraham

MOJE HRA                                                                         260,-        300,-        340,-

 

Předplatné D2 včetně slevy:                                               900,-     1000,-     1200,-

 

Skupina D3                                                                          III.           II.          I.

Cyklus: „Malé scény v Teplicích“  

Sedmá divadelní

Petr Kolečko

KLEOPATRA                                                                        220         260,-   300,-

 

Cyklus: „Slavná klasika“

Studio Dva divadlo 

Georges Feydeau  

BROUK V HLAVĚ                                                               400,-        440,-   480,-

 

Cyklus: „Děti, vezměte rodiče do divadla“

United Arts – Losers Cirque Company

KOLAPS                                                                              220,-         260,-    300,-

 

TJ PROMOTION s.r.o.

Sébastien Thiéry

DVA NAHATÝ CHLAPI                                                      220,-         260,-     300,-

 

Předplatné D3 včetně slevy:                                              900,-       1000,-   1200,-

 

 
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk