Nacházíte se:
Domací stránka
-
Předplatné JARO 2020
-
Dnes na programu

Předplatné JARO 2020


 

ABONMÁ JARO 2020

Tituly jsou seřazeny dle předpokládaného data uvedení.

Pro stávající předplatitele začne prodej nového abonmá 1. 12. 2019, na nové se těšíme od 8. 12. 2019.

 

 

1. Cyklus: Slavná klasika“

Spolek Kašpar – Divadlo v Celetné

Edmond Rostand

CYRANO

„Svůj širák odhazuji v dáli a s grácií..““

„Jak známo, velký nos velkého ducha značí…“

Příběh plný hrdosti a lásky, který rozhodně nezestárnul.

„Jak se ukazuje, osm lidí naprosto stačí, aby dokázalo vytvořit na scéně velkolepý romantický příběh tak, že se divák necítí o nich ochuzen. ..“ (Jana Soprová, Scéna.cz)

Režie: Jakub Špalek. Hrají: Martin Hofmann, Eva Elsnerová, Lukáš Jůza, Míla Tichý, Štěpán Coufal, Pavel Lagner, Aleš Petráš, Eliška M. Boušková.

Uvedeme: 9. 6. 2020

 

2. Pantheon Production s.r.o.

Gilles Dyrek

BENÁTKY POD SNĚHEM

„Láska nehněvaná, není milovaná“.

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím…. Režie: Jiří Žák. Hrají: Veronika Arichteva, Jaromír Nosek, Lucie Štěpánková, Filip Cíl.

Uvedeme: 17. 2. 2020

 

3. Cyklus: „Slavná klasika“

VM ART production s.r.o.

Oscar Wilde, Robbie Robss

LORDI

Konverzační salonní komedie s jemnými erotickými prvky, plná gagů, slovního humoru a nečekaných zvratů, plně využívá zaběhlého humoru z prostředí anglické šlechty, která jako by však vznikla a žila na slovenském venkově. Režie: Peter Serge Butko. Hrají: Martin Hofmann, Filip Rajmont, Peter Serge Butko.

Uvedeme: 28. 2. 2020

 

4. Cyklus: „Velké návraty“

Studio Dva divadlo

Patrik Hartl

4SESTRY

Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu. Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní. Režie: Patrik Hartl. Hrají: Berenika Kohoutová, Jana Stryková / Lucie Pernetová, Ivana Chýlková, Anna Šišková, Roman Štabrňák a ze záznamu: Kryštof Hádek a Michal Slaný.

Uvedeme: 2. 3. 2020

 

 

5. Divadelní společnost HÁTA

Ray Cooney

VELKÉ LÁSKY V MALÉM HOTELU

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Režie: Roman Štolpa. Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Olga „Háta“ Želenská, Adéla Gondíková / Betka Stanková, Filip Tomsa, Marcel Vašinka, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, Pavel Nečas / Zbyšek Pantůček / Roman Štolpa, Juraj Bernáth / Martin Sobotka, Sandra Černodrinská / Kristýna Kociánová / Radka Pavlovčinová.

Uvedeme:  9. 3. 2020

 

6. Cyklus: „Slavná klasika“

Divadlo Kalich

Moliére

LAKOMEC

Inscenaci Molièrova Lakomce si Divadlo Kalich nadělilo ke svým dvacátým narozeninám, jež oslavilo právě premiérou této hry, 1. listopadu 2019. A ve stejný den oslavil kulaté jubileum i Pavel Zedníček. Jedna z nejslavnějších komediálních rolí v historii světového divadla mu dá šanci ukázat, jak žánrově široký je jeho vyhlášený herecký talent a temperament. Oproštěný od kudrlinek, současný Lakomec nekompromisně nastavuje zrcadlo nám samotným přesně tak, jak to dělal Molière svým současníkům. Režie:Jakub Nvota. Hrají: Pavel Zedníček, Jana Švandová, Marika Procházková, Mojmír Maděrič, Ladislav Županič,  Ondřej Novák /Aleš Petráš, Sarah Haváčová, Roman Štabrňák / Lukáš Král, Kristián Kašpar

Uvedeme: 16. 3. 2020

 

7. Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram

Warren Adler

VÁLKA ROSEOVÝCH

Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést… Za pomoci právníků se tak rozjíždí mašinérie rozvodového řízení, kdy však ani jeden z manželů nechce přijít o krásný dům. Vzájemně si likvidují osobní věci, zabíjejí domácí zvířata, připravují ty nejdrsnější naschvály. Drama, a přesto komedie, i když zatraceně mrazivá. Režie: Ondřej Sokol. Hrají: Jonathan Rose: Michal Dlouhý, Barbara Roseová: Kateřina LojdováGoldstein, Jonathanův právník: Roman Štabrňák, Thurmont, Barbařin právník: Lukáš Král,Španělský velvyslanec, Dražitel, Doktor:Petr Florián, Manželka španělského velvyslance, Kritik jídla, organizátor večírků:členové uměleckotechnického provozu.

Délka představení: 135 min. s přestávkou

Uvedeme: 7. 4. 2020

 

8. Pantheon Production s.r.o.

Jean Poiret

VESELÉ VELIKONOCE

„Nenapravitelný rošťák, profesionál i zvíře chystá bezva fintu.“

Věčný příběh nenapravitelného sukničkáře Stéphana, který tajně podvádí svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky, kterou Stéphan neváhá představit jako svoji dceru. V té chvíli začne série zamotávání se do vlastních lží, skrývání se a nečekaných překvapení. 

Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo. Česká premiéra. Režie: Miroslav Hanuš. Hrají: Martin Hofmann, Michaela Badinková, Eliška Hanušová, Monika Zoubková, Jelena Juklová, Jiří Wohanka, Filip Cíl.

Uvedeme: 27. 4. 2020

 

9. Divadlo Kalich

Federico Fellini

SILNICE (La Strada)

Divadelní hra je inspirována klasickým filmem z období italského neorealismu, v roce 1957 oceněným Oscarem za nejlepší cizojazyčný film. Hlavními hrdiny filmu jsou drsný kočovný cirkusák Zampano, křehká vesnická dívka Gelsomina a provazolezec Matto. Zampano koupí dospívající Gelsominu od její chudé matky, a dívka ho při představeních doprovází na bubínek a trumpetu. Společně putují opuštěnou krajinou, a navštěvují krčmy a jarmarky. Při jedné příležitosti se potkávají s provazochodcem Mattem. Ten je protikladem Zampana, je hodný, pokorný a citlivý. Matto Gelsominu miluje, a přemlouvá ji, aby si vybrala mezi ním nebo Zampanem.

Režie: Lída Engelová. Obsazení: Bára Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková, Radel Zima, Zbigniew Kalina.

Uvedeme: 5. 5. 2020

10. Agentura HARLEKÝN

Simon Williams

Pan a paní Páprdovi

NA ZLATÉM JEZEŘE

SIMONA STAŠOVÁ a LADISLAV FREJ v hlavních rolích romantické komedie. Příběh z kouzelného prostředí na březích „zlatého jezera“ dokáže prolnout humor se smutkem a probouzet city opravdové a hluboké jako je život sám. Zákonitě nemohl uniknout pozornosti filmařů. Světovou popularitu filmu režiséra Marka Rydella (1981) umocnily výkony Henryho Fondy a Katherine Hepburnové, odměněné spolu se scénářem OSCARY.
režie: Milan Schejbal. Dále hrají: Marika Procházková, Miroslav Nosek/Karel Zíma, Vasil Fridrich ad.

Uvedeme: 16. 5. 2020

 

11. TJ PROMOTION s.r.o.

Sébastien Thiéry

OSM EURO ZA HODINU 
Zběsilá komedie o sobectví i stědrosti. Jacques a Laurence, bohatý buržoazní pár středního věku, zaměstnává na černo podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: Nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a stará se o svého přítele, který se od ní nechá živit, ale každý den se jí přihodí nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu… Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacqua s Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoli, aby Rosu a především sebe zachránili od podivného prokletí. Nutno zmínit, že Rosa je ve skutečnosti muž - transvestita. 
Hrají: M. Zounar, M. Randová, M. Kraus, A. Procházka / Z. Pantůček. Režie: Antonín Procházka.

Uvedeme: 8. 6. 2020

 

12. Divadlo Palace

Gur Koren:

NEPERTE SE, PROSÍM VÁS !

Tři sourozenci se sešli v advokátní kanceláři, aby si vyslechli otcovu poslední vůli. Hvězda dětských show o bezpečnosti silničního provozu, ztahaná pracující matka samoživitelka a poněkud přestárlý, věčně zadlužený, leč stále vysmátý hipík. Jejich setkání ale není výrazem sourozenecké harmonie. proto asi nepřekvapí, že důraznám přáním zesnulého v poslední vůli je, aby se jeho děti měly rády a nepraly se mezi sebou. Co ale překvapivé je, že největší díl dědictví má získat jakási tajemná Nina Yablonsky. Kdo to je? A proč k ní byl otec tak štědrý na úkor svých dětí? Podaří se jí vypátrat a přesvědčit, aby se své části dědictví vzdala? A není to celé jen velký podvod otcova advokáta?

Česká premiéra brilantní izraelské komedie, plné překvapivých zvratů a především břitkého židovského humoru, který má tolik společného s tím českým. Překlad a režie: Petr Svojtka. Hrají: Martina Hudečková / Zuzana Slavíková, Zuzana Kajnarová, Miroslav Etzler, Ladislav Hampl, Jaroslav Vlach, Kateřina Holánová a další.

Vst. 260,- 300,- 340,-

Sleva: Bonus karta 20 %

Předplatné: JARO 2020, sk. D3

Vstupenky v prodeji od 15. 4.

Uvádíme náhradou za titul CENTRAL PARK WEST, k jehož provozování mimo Prahu nedostalo Divadlo Palace licenční oprávnění

Uvedeme: 15. 6. 2020

 

ABONMÁ JARO 2020 – přehled dle skupin

VSTUPNÉ DLE CENOVÝCH PÁSEM

 

D1                                                                   III.                             II.                      I.

Cyrano                                                       260,-                        300,-               340,-

4sestry                                                       380,-                        420,-               460, 

Válka Roseových                                          260,-                        300,-               340,-

Osm euro za hodinu                                     260,-                        300,-               340,-

Cena                                                         1160,-                      1320,-             1480,-

Sleva 20 %                                                 232,-                         264,-               296,-

                                                                  928,-                       1056,-             1184,-

Předplatné D1, cena včetně slevy:          900,-                        1100,-             1200,-

Seniorské předplatné (nepřenosné):      580,-                         660,-                740,-

 

D2

Benátky pod sněhem                                260,-                          300,-              340,-

Velké lásky v malém hotelu                       260,-                          300,-              340,-

Veselé Velikonoce                                     260,-                          300,-              340,-

Na zlatém jezeře                                      380,-                          420,-              460,-

                                                              1160,-                       1320,-            1480,-

Předplatné D2, cena včetně slevy:        900,-                        1100,-            1200,-

Seniorské předplatné (nepřenosné)     580,-                          660,-               740,-

 

D3

Lordi                                                        260,-                          300,-               340,-

Lakomec                                                  380,-                           420,-               460,-

Silnice                                                      260,-                           300,-               340,-

NEPERTE SE, PROSÍM VÁS !                       260,-                           300,-               340,-

                                                               1160,-                         1320,-            1480,-

Předplatné D3, cena včetně slevy:         900,-                         1100,-            1200,-

Seniorské předplatné (nepřenosné)      580,-                           660,-              740,-

 

Co musím udělat, abych se stal držitelem Senior pasu domu kultury?

 

Musím mít bydliště v Teplicích, Bystřanech, Bžanech, Bořislavi, Dubí, Hrobu, Košťanech, Krupce, Modlanech, Novosedlicích, Oseku, Proboštově nebo Zabrušanech.

Jakmile dosáhnu věkové hranice 60 let, zajdu do pokladny Domu kultury v Teplicích, vyplním přihlášku, doplním ji fotografií a zaplatím poplatek 100,- Kč. Zhruba do týdne si zde vyzvednu svůj Senior pas DK.    
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk