Nacházíte se:
Domací stránka
-
Předplatné PODZIM 2017
-
Dnes na programu

Předplatné PODZIM 2017


Abonmá PODZIM 2017

skupiny D1, D2, D3 – nejnižší vstupné 220,- Kč, nejvyšší vstupné 340,- Kč

Tituly jsou seřazeny dle předpokládaného data uvedení.

 

Cyklus „Slavná klasika“:

D1. 1.      Činoherní studio Ústí nad Labem

William Shakespeare:

JINDŘICH VI. – DRUHÝ DÍL

Hra o trůny pokračuje! Druhý díl vzrušující Shakespearovy mocenské ságy v geniálním překladu Martina Hilského. Na konci prvního dílu, který jsme uvedli 9. září v rámci programu Divadla na zámku 2017, si mladý král Jindřich VI. vybral manželku – krásnou, leč chudou princeznu z Anjou a Maine, Markétu. Skrze ni však chce ovládat stát budoucí vévoda Suffolk. Druhý díl začíná svatbou Jindřicha VI. s Markétou, čímž ovšem Anglie přišla o velkou část francouzského území. Ovšem také tímto sňatkem prakticky skončila stoletá válka. Mír je však velmi křehký – zvláště na území samotné Anglie. Na trůn si totiž brousí zuby vícero šlechticů a každý z nich sleduje své vlastní zájmy a uzavírá zvláštní spojenectví. A nejenom mužů – i ženy ponoukají své chotě, aby vznesli své jistě oprávněné nároky. Udrží Jindřich VI. své královské postavení? A kdo ze šlechticů podlehne intrikám a zemře?

Trilogie Jindřicha VI. se koná pod záštitou Její excelence Jan Thompson, velvyslankyně Velké Británie.

Režie: Filip Nuckolls. Hrají: Anna Fišerová, Erika Stárková, Jan Jankovský, Kryštof Rímský, Jiří Maryško / Václav Hanzl, Jan Plouhar, Lukáš Černoch, Jiří Trnka, Ladislav Hampl, Adam Ernest, Lubor Bořek.

Uvedeme: 12. 9. 2017

 

Cyklus „Slavná klasika“:

D2 2.      Divadlo Kalich

             Tenessee Williams:

             BÁJEČNÁ NEDĚLE V PARKU CRÉVE COEUR

Hru významného amerického dramatika Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Crève Coeur si zvolila pro svůj režijní debut na divadle herecká legenda Iva Janžurová. „Tennesseee Williams je pro mne tím nejvýsostnějším dramatickým autorem a vždy bylo mým snem sejít se s jeho dokonalými kresbami lidských duší na jevišti,“ říká Iva Janžurová v souvislosti se svou první divadelní režií. V cituplné komedii Báječná neděle v parku Crève Coeur si Iva Janžurová zahrála v půlce 80. let v Divadle na Vinohradech v režii Stanislava Remundy. Nyní stejnou postavu svěřila své dceři Sabině Remundové, do dalších rolí obsadila Barboru Munzarovou a Lucii Žáčkovou a sama se také objeví v jedné z rolí. Williamsova Báječná neděle v parku Crève Coeur měla premiéru v roce 1979.Premiéra nového nastudování v Divadle Kalich se v režii Ivy Janžurové uskutečnila 6. dubna 2017. Hrají: Iva Janžurová, Lucie Žáčková, Sabina Remundová, Barbora Munzarová.

uvedeme: 24. 9. 2017

 

Cyklus „Velké návraty“

D1 3.      Divadelní společnost Josefa Dvořáka:

Jiří Voskovec, Jan Werich, Burton Lane:

              ČOCHTAN VYPRAVUJE (Divotvorný hrnec)

Obnovená premiéra nestárnoucího muzikálu Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité inscenační úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka, který tak 33 představeními po vlastech českých oslaví své 75. narozeniny. V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Maršálek jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky. Divotvorný hrnec není ovšem pohádkou v tradičním slova smyslu, protože v něm převládají ryze lidské problémy. Režie: Tomáš Vondrovic. Hrají: Čochtan - Josef Dvořák, Karel Gult – Josef Novák, Stanislava Topinková / Markéta Hrubešová - Káča, Rostislav Trtík/ Jan Burda – Woody Richtarik, Jiří Veit – Senátor Randal, Blanka Tůmová /Vlasta Kahovcová – Belinka, Lambrini Chaciosová / Nela Friebová - Zuzana.

Uvedeme: 9. 10. 2017

 

D2 4.      United Arts - Losers Cirque Company

             Jarek Cemerek:

             THE LOOSER(S)

Vítězové prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent – akrobatické duo DaeMen, oslovili další performery z řad tanečníků a akrobatů a vytvořili nový divadelně akrobatický projekt THE LOSER(S), ke kterému přizvali uznávanou choreografickou personu Jarka Cemerka. Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Novocirkusové  představení na motiv milostné básně. Účinkující akrobaté předvádějí situace svádění i zápasu o dívku pomocí salt, přemetů ve vzduchu i na zemi, balančními technikami na rukou a současným tancem. Zvláště taneční prvky, které předvádí pětice mužských protagonistů, vynikají svižnou dynamikou, napětím a mužnou silou. O komické situace se postará hudebník Ondřej Havlík, který děj doprovází beatboxem. Režie: Jarek Cemerek. Akrobatické sestavy: Petr Horníček. Účinkují: Jana Vrána – Žena, Jana Telcová – její alter ego. Matyáš Ramba – Vyvolený lůzr, Petr Horníček, Jindřich Panský, Lukáš Macháček, Vítězslav Ramba - lůzři. Ondřej Havlík –  Letuška a komentátor. En.dru.

Uvedeme: 11. 10. 2017

 

D3 5.      Divadlo Kalich

             Petr Kolečko

             DVĚ NOCI NA KARLŠTEJNĚ

18 jamek plných humoru. Iveta je nejlepší česká manželka. Všude dokázala vždycky sehnat český knedlík. V Kanadě, kde žila s hokejistou, na Seychelách, kde žila s uprchlým kontroverzním podnikatelem, i v Antarktidě, kde žila s elitním vědcem. Proto si ji také bere nejmocnější muž Čech, velkopaštikář Boris. Boris si myslí, že má úroveň, není jen zbohatlík. Je osvícený jako Karel IV. Svatba s Ivetou tak může být jen na Karlštejně a svatební noc jen v Karlově komnatě. A přes den golf na zdejším hřišti.  Boris miluje golf, stejně jako jeho svědek Vojtěch, celebrita kosmonaut, který se právě vrátil z mise na Marsu, a stejně jako družička Ivety Marika, dcera stavitele golfových hřišť. Všichni mají svůj hendikep…  Režie: David Drábek. Obsazení: Václav Kopta, Lucie Benešová, Igor Chmela, Jana Bernášková.

Uvedeme: 23. 10. 2017

 

Cyklus: „Slavná klasika“

D3 6.      Městská divadla pražská – Divadlo Rokoko

              Edwarde Albee:

              KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ ?

Špičková ukázka propracovaného psychologizujícího herectví. Autor hru po padesáti letech lehce zkrátil a pročistil a novou verzi přeložil do češtiny Jiří Josek. Dramatický klenot se rozzářil i díky režii Petra Svojtky. Veronika Gajerová jako společensky i lidsky frustrovaná Martha a Aleš Procházka v roli jejího muže George dokážou skrývaná zranění svého staršího manželského páru podat přesně, bez nadbytečné exprese, přesto však drsně a výstižně.Oba interpreti podávají vrcholné výkony své profesní kariéry. Také představitelé mladšího páru - Viktor Dvořák a Veronika Kubařová - šťastně uchopili možnosti, jež jim text nabízí a postupně se dostávají při atacích Marthy a George až ke dnu svých postav. Albeeho hra byla v šedesátých letech, kdy vznikla, často porovnávána s absurdním dramatem; nyní jakoby očištěna dravým proudem „cool" dramatiky se stává překvapivě aktuální výpovědí o našich současných frustracích.

Inscenace „Kdo se bojí Virginie Woolfové ?“ získala Cenu studentské poroty na festivalu Young for young v červnu 2016. Hrají: Veronika Gajerová - Martha, Aleš Procházka - George, Veronika Kubařová - Haney, Viktor Dvořák - Nick. Režie: Petr Svojtka.

Uvedeme: 2. října 2017

 

D1 7.      Divadlo Ungelt

              Peter Quilter

              4000 DNŮ

Půvabná komedie, která vede k zamyšlení o problematice mezigeneračních vztahů. Skvělý text pro vynikající Hanu Maciuchovou, které zdatně sekundují mladí herečtí kolegové. Matka, syn a jeho partner vzpomínají na uplynulých 11 let. Každý z nich si to ale pamatuje trochu jinak. Do jaké míry utváří paměť naši osobnost? V dramatickém příběhu napsaném s anglickou lehkostí a humorem hrají Hana Maciuchová, Ondřej Novák a Petr Stach. Režie: Pavel Ondruch.

Uvedeme: 10. 11. 2017

 

D2 8. Divadlo Na Jezerce

Timur Vermes:

UŽ JE TADY ZAS!

Hitler už je tady zas, zatím naštěstí jen v divadelní komedii podle stejnojmenného Vermesova knižního bestseleru. V případě tohoto titulu Divadla Na Jezerce se divadelní recenze vzácně shodují. Za všechny alespoň dvě citace: „Lze bez nadsázky říci, že tato inscenace je v současnosti nejaktuálnějším dramaturgickým počinem na české divadelní scéně. (Dominik Fras).“...Vermesovi, a teď i Balcarovi Na Jezerce, se podařilo přesně vystihnout, kdo a co může lidstvo znovu vést k rozkvětu. Začíná to okřikováním, a hned potom nálepkováním protivníků. Těch je zpočátku dost. Proto hrrr na zvrhlé umělce a na novinářskou žumpu. Lidem vlastně mluví z duše. Říká hezky za ně, co si i oni v potu každodenní práce myslí. (J. P. Kříž /Právo/Novinky.cz/ 90%)!“ Takže, pokud chcete strávit příjemný večer v divadle a hledáte inscenaci, při které se pobavíte, ale zároveň budete nuceni k zamyšlení, přijměte naše pozvání. Režie a dramatizace: Matěj Balcar. Hrají: Ondřej Kavan, Zdeněk Hruška, Miluše Šplechtová, Tereza Němcová, Kritýna Hrušková, Michal Kern, Martin Sitta. Speciální hosté z video-záznamu: Daniela Drtinová, Lea Surovcová, Václav Kopta.

Uvedeme: 29. 1. 2018

 

D3 9.  Činoherní studio Ústí nad Labem

Chuck Palahniuk

KLUB RVÁČŮ

„Když všechno ztratíte, pak jste svobodní a můžete si dělat, co chcete. Pro diváky jedna z posledních příležitostí, jak před plánovanou derniérou spatřit legendární ústecké nastudování dramatizace románu, jehož úspěch dotvrdilo filmové zpracování. Příběh mladého muže odkojeného televizí a opuštěného Bohem, který vede naprosto normální život – má slušnou práci, dobře vydělává, jen trpí nejtěžší formou nespavosti. Jednoho dne se potká s jistým Tylerem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu… Režie: Filip Nuckolls. Hrají: Marek Němec, Jan Plouhar, Anita Krausová / Tereza Hofová, Nataša Gáčová, Matúš Bukovčan, Vladimír Čepek, Dan Ditrich, Jan Holík / Marek Pospíchal, Jan Jankovský / Jan Zadražil, Josef Kadeřábek, Vojta Kadeřábek, Michal Kříž, František Marek, Jiří Maryško, Kryštof Rímský, Petr Panzenberger / Filip Kaňkovský.

Uvedeme: 27. l1. 2017

 

D1 10.  Pantheon production s.r.o.

Liz Lochhead

PERFECT DAYS

Romantická komedie úspěšné skotské dramatičky nejen o ženách a nejen pro ženy. Proslulá kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potenciální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na „vysoké noze“, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu, ale jistě stává prioritou a posedlostí. Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco jiného, než si plánujeme. Režie: Petr Kracík. Hrají: Lenka Vlasáková - Barbs, Jan Dolanský - Brendan, Petra Jungmanová - Alice, Dana Syslová - Sadie, Vilém Udatný - Dave, Jan Hofman - Grant.

Uvedeme: 12. 12. 2017

 

D3 11.  Divadelní společnost HÁTA

             Michael Parker:

             ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

Půvabná crazy komedie. Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois odvětí, že bude na víkend v lázních a jejich dcera Debbie odjede navštívit kamarádku. Harry se tajně vrací do prázdného domu na schůzku se sousedkou Marianne, s níž si chce splnit své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie s přítelem Joem, v domnění, že budou mít celý dům pro sebe, se vrací. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán Suth z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. South je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker (USA) slibuje množství komediálních situací. Režie: Roman Štolpa. Hrají: Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Filip Tomsa, Adéla Gondíková, Mahulena Bočanová, Veronika Jeníková, Ivana Andrlová, Olga Želenská, Kristýna Kociánová, Radka Pavlovčinová a další.

Uvedeme: 23. 1. 2018

 

Cyklus: „Velké návraty“

D2 12.  Studio Dva divadlo

Patrik Hartl

VYSAVAČ

Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí. Režie: Patrik Hartl.

Uvedeme: 15. 1.2018

 

EXKLUZIVNÍ SKUPINA „E“

Vstupné: 360,- Kč, 400,- Kč, 440,- Kč

 

Cyklus „Slavná klasika“

                 13.    Divadlo Bez zábradlí

               William Shakespeare:

               MNOHO POVYKU PRO NIC

Originální nastudování Shakespearovy komedie o lásce a milostných útrapách se odehrává v Anglii během druhé světové války. V improvizovaném rozhlasovém studiu uspořádá skupina dobrovolníků, piloti a ženy Spojenecké armády (kromě Britů to byli Američané, Australani i Čechoslováci), živé vysílání hry “Mnoho povyku pro nic”, aby podpořili morálku mužů na frontě. Příběhy herců se tak začínají prolínat s postavami ze Shakespearovy hry a oba světy se propojují. Režie: Guy Roberts. Překlad: Martin Hilský. Scéna: Guy Roberts. Kostýmy: Guy Roberts. Hrají: Lucie Benešová, Roman Zach, Karel Heřmánek jr. / Štěpán Benoni, Nikol Kouklová / Vanda Chaloupková / Anna Stropnická, Veronika Žilková, Petr Pospíchal, Martin Zbrožek/Tomáš Havlínek, Veronika Freimanová / Dana Morávková, Anežka Rusevová / Kristina Sitková, Zdeněk Dušek, Valéria Vasil´ová. Choreografie: Dana Morávková. Jako speciální bonus jsou všechna představení vysílána živě přes internet, stejně jako kdysi bývaly vysílány rozhlasové hry.

Uvedeme: 18. 9. 2017

 14.  GEDUR Production spol. s.r.o.

              Rudolf Geri, Daniel Hevier, Karol Vosátko:

              FRIDA – maĺovat a milovat

Původní slovenský muzikál. Životní příběh legendární mexické malířky Fridy Kahlo je plný vášně, lásky, humoru, podmanivé hudby, zářivých kostýmů a tance. Život a dílo excentrické Fridy Kahlo a jejího životního partnera, malíře Diega Rivery jsou přitažlivé i pro dnešní dobu. Autoři muzikálu se soustředili na vnitřní poselství, které bylo základním obsahem i oscarového filmu Frida Kahlo s okouzlující Salmou Hayek. Sólisti a tanečníci v nádherných barevných kostýmech na fantastickou hudbu se živým orchestrem vám předvedou oslavu nezkrotného života jedné z nejvýznamnějších malířek 20. století. Choreografie: Magdaléna Čaprdová, scéna: Peter Janků. Kostýmy: Hana Ciganová. Režie: Karol Vosátko. Hrají, zpívají a tančí: Katarína Ivanková – Frida Kahlo. Tomáš Palonder – Diego Rivera. Mirka Partlová / Natálie Puklušová – Cristi. Marcel Ochránek, Jakub Růžička – Rockefeller, Trockij. Živý, šestičlenný orchestr.

Uvedeme: 31. 10. 2017

 

Cyklus: „Velké návraty“

15.  ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

Patnáctičlenný orchestr (14 hráčů a 1 sólista) se zabývá autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým. Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče. Vitální jazzový výraz interpretů je umocňován smyslem pro show, nadhledem a humorem. Strhující hra orchestru je korunována výkony sólistů, především pak uměleckého ředitele bandu - zpěváka, spíkra a tanečníka Ondřeje Havelky.

Uvedeme: 21. 11. 2017

 16.  Klicperovo divadlo Hradec Králové

               David Drábek

               KOULE

Divadelní zpracování skandální rozhlasové hry, která rozpoutala lavinu soudních žalob a mediálních emocí, aby se nakonec stala nejstahovanějším pamlskem na internetu a v anketě posluchačů rozhlasovou hrou roku. Atletická královna Milena (skvělá Pavla Tomicová) už chřestí svými zlatými šperky. Explozivní story o mistrovství světa, o zvedání trakařů i prvních lásek, o osudovém lyžařském kurzu a hororovém soustředění v Horažďovicích… ano, i o setkání s nedostižnou legendou Radmilou… A k tomu všemu zpívá live Karel Hála, doktor Cvach míchá anabolické steroidy, Jiřina Švorcová recituje o pionýrském odznáčku v intimních partiích a Štěpánka Haničincová pomáhá čertíku Bertíkovi odvelet do pekel soudruhy Husáka a Štrougala. Když přidáte navíc srdceryvnou výpověď zfetované laboratorní myši, dojde vám jedno: Pokud rozhlasová verze způsobila pobouření, tak divadelní verze „rozvrkočí“ celou českou kotlinu!!! Režie: David Drábek. Hrají: Pavla Tomicová: atletická královna. Zora Valchařová – Poulová: Reportérka Lubica a Radmila, atletická legenda. Isabela Bencová – Smečková / Natálie Holíková: Maskérka Miluška, Maminka, Potkanka Vendulka a Moderátorka Ája. Kamila Sedlárová: Asistentka a Sára Tlachecí. Jiří Zapletal: Karel Hála + Moderátor Klubu seniorů, Doktor Cvach a Král Václav Klaun I. Tomáš Lněnička/Jiří Panzner: Režisér, Tatínek, Trenér Hácha a Moderátor Pája. Zdeněk Petrák: Vzpěrač Vozemba. Premiéra 12. května 2012.

Uvedeme: 10. 1. 2018

 

ABONMÁ PODZIM 2017 - SKUPINY D1. D2. D3 A EXKLUZIVNÍ SKUPINA "E"

Skupina D1:

Činoherní studio Ústí nad Labem, William Shakespeare: JINDŘICH VI. - druhý díl, vstupné dle cenových pásem 220,- Kč, 260,- Kč, 300,- Kč.

Divadelní společnost Josefa Dvořáka, J. Voskovec, J. Werich, Burton Lane: ČOCHTAN VYPRAVUJE (Divotrorný hrnec), vstupné dle cenových pásem 220,- Kč, 260,- Kč, 300,- Kč.

Divadlo Ungelt, Petrer Quilter: 4000 DNŮ, vstupné dle cenových pásem 260,- Kč, 300,- Kč, 340,- Kč.

Pantheon production s.r.o., Liz Lochhead: PERFECT DAYS: vstupné dle cenových pásem 260,- Kč, 300,- Kč, 340,- Kč.

CENA PŘEDPLATNÉHO sk. D1 včetně slevy - dle cenových pásem: 800,- Kč,  1000,- Kč,  1100,- Kč.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina D2:

Divadlo Kalich, Tenessee Williams: BÁJEČNÁ NEDĚLE V PARKU CRÉVE COUER, vstupné dle cenových pásem 260,- Kč, 300,- Kč, 340,- Kč.

United Arts - Losers Cirque Company, Jarek Cemerek: THE LOOSER(S), vstupné dle cenových pásem 220,- Kč, 260,- Kč, 300,- Kč.

Divadlo Na Jezerce, Timur Vermes: UŽ JE TADY ZAS!, vstupné dle cenových pásem 220,- Kč, 260,- Kč, 300,- Kč.

Studio DVA divadlo, Patrik Hartl: VYSAVAČ, vstupné dle cenových pásem 260,- Kč, 300,- Kč, 340,- Kč.

CENA PŘEDPLATNÉHO sk. D2 včetně slevy - dle cenových pásem: 800,- Kč,  1000,- Kč,  1100,- Kč.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina D3:

Divadlo Kalich, Petr Kolečko: DVĚ NOCI NA KARLŠTEJNĚ, vstupné dle cenových pásem 260,- Kč, 300,- Kč, 340,- Kč.

Městská divadla pražská - Divadlo Rokoko, Edwarde Albee: KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ, vstupné dle cenových pásem 260,- Kč, 300,- Kč, 340,- Kč.

Činoherní studio Ústí nad Labem, Chuchk Palahniuk: KLUB RVÁČŮ, vstupné dle cenových pásem 220,- Kč, 260,- Kč, 300,- Kč.

Divadelní společnost HÁTA, Michael Parker: ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ, vstupné dle cenových pásem 220,- Kč, 260,- Kč, 300,- Kč.

Cena předplatného sk. D3 včetně slevy - dle cenových pásem: 800,- Kč, 1000,- Kč, 1100,- Kč.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Exkluzivní skupina "E" - vstupné u všech titulů stejné - dle cenových pásem: 360,- Kč, 400,- Kč, 440,- Kč.

Divadlo Bez zábradlí, William Shakespeare: MNOHO POVYKU PRO NIC

GEDUR Production spol. s.r.o., Rudolf Geri, Daniel Hevier, Karol Vosátko: FRIDA - MALOVAT A MILOVAT

HOT JAZZ s.r.o., ONDŘEJ HAVELKA AND HIS MELODY MAKERS

Klicperovo divadlo Hradec Králové, David Drábek: KOULE

Cena předplatného sk. E včetně slevy - dle cenových pásem: 1200,- Kč, 1300,- Kč, 1400,- Kč.

 

Vážení divadelní přátelé,

právě jste si prohlédli cyklus předplatného pro sezonu PODZIM 2017, zahrnující období ZÁŘÍ 2017  - LEDEN 2018. Celkem vám nabízíme 16 představení, z toho 14 divadelních titulů, 1 původní muzikál a 1 exkluzivní swingový koncert. 12 titulů je seřazeno do skupin D1, D2 a D3 a pro náročné diváky jsme letos znovu vytvořili skupinu E, která obsahuje 4 exkluzivní hudební a divadelní představení. Při sestavování dramaturgické řady jsme sáhli jak pro některé tituly, které v Krušnohorském divadle zaznamenaly velký úspěch a proto je uvádíme opakovaně – Cyklus „Velké návraty“, tak po klasickém divadelním repertoáru – Cyklus „Slavná klasika“.

Majitelé abonmá D1, D2, D3 a E mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné.

Pro držitele Senior pasu nabízíme skupinu D1, D2 i D3 za zvýhodněné vstupné. Tento typ předplatného je však nepřenosný a platí pouze se Senior pasem.

Seniorské předplatné dle tří cenových pásem - cena včetně slevy 50 % je stejná pro všechny tři skupiny D1, D2, D3:

480,- Kč, 560,- Kč, 640,- Kč.

 

Co musím udělat, abych se stal držitelem Senior pasu?

 

Musím mít bydliště v Teplicích, Bystřanech, Bžanech, Bořislavi, Dubí, Hrobu, Košťanech, Modlanech, Novosedlicích, Oseku, Proboštově nebo Zabrušanech.

Jakmile dosáhnu věkové hranice 60 let, zajdu do pokladny Domu kultury v Teplicích, vyplním přihlášku, doplním ji fotografií a zaplatím poplatek 100,- Kč. Zhruba do týdne si zde vyzvednu svůj Senior pas.     

 

Majitelé abonentních průkazek si mohou zakoupit vstupenky na všechny pořady tři dny před začátkem oficiálního data předprodeje, které je uvedeno na propagačních materiálech (plakáty, měsíční programová nabídka „Free“, stránky www.dkteplice.cz).

Předplatné PODZIM 2017 si stávající majitelé abonmá mohou začít kupovat v pokladně Domu kultury v Teplicích 1. června 2017. Na nové zájemce o předplatné se těšíme od 8. června 2017.

 

Změna titulů i data uvedení vyhrazena.                            
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2017 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk