Nacházíte se:
Domací stránka
-
PŘEDPLATNÉ PODZIM 2020
-
Dnes na programu

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2020


Vážení divadelní přátelé,

máte v rukou cyklus předplatného pro sezonu PODZIM 2020, která zahrnuje období od září 2020 do ledna 2021. Nabízíme vám 12 divadelních titulů zařazených do skupin D1, D2 a D3. Snažili jsme se vždy domluvit i konkrétní datum uvedení, což se v tomto nelehkém období ne vždy podařilo. Změna titulů i data uvedení je vyhrazena.

Majitelé abonmá D1, D2 a D3 mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné. Naši abonenti mají privilegium nákupu vstupenek na veškeré pořady z produkce Domu kultury v Teplicích 3 dny před oficiálním zahájením předprodeje, které je uvedeno na plakátech, měsíční programové nabídce Free a na www.dkteplice.cz.

Pro stávající předplatitele začne prodej nového abonmá 1. 6. 2020, na nové se těšíme od 8. 6. 2020.

ABONMÁ PODZIM 2020

Ceny vstupenek dle cenových pásem.

 

III.                  II.                I.

180,-            240,-         320,-

240,-            300,-         380,-

360,-            420,-         500,-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Divadlo Antonína Dvořáka Příbram

Michael Frayn

ČÍNANI

Malá situační komedie, v níž sledujeme potíže manželského páru při přípravě a průběhu jednoho večírku pro přátele. Až na to, že nedopatřením se na něj dostaví i dva manželé, kteří se právě rozvádějí a žena přijde i se svým novým partnerem. Hostitelé se v rámci dobrých vztahů snaží oběma rozhádaným návštěvníkům přítomnost toho druhé zatajit, což způsobí řadu bláznivých a komických situací. Hlavním divadelním „kořením“ téhle jednoduché zápletky je fakt, že všechny role odehrají pouze dva herci: Anna Fixová a Jaromír Nosek. Režie: Milan Schejbal.

Uvedeme: 13. 9. 2020

 

2. Divadlo Ungelt

Peter Quilter

VEJŠLAP

Tři stárnoucí kamarádi na úpatí hory a dvoudenní túra před nimi. Cíl je jasný: překonat krizi středního věku. Komediální oslava přátelství, přírody a života. Režie: Pavel Ondruch. Světově uznávaný dramatik Peter Quilter, od něhož Ungelt uvádí už dvě hry – „Trhni si, otče!“ a „4000 dnů“, navázal s tímto divadlem úzkou spolupráci. Když v červnu 2019 přijel do Prahy, aby s herci Ungeltu oslavil světovou premiéru své komedie „Trhni si, otče!“, přivezl s sebou i svou nejnovější hru. „Vejšlap nám předal se slovy, že je ideální pro Ungelt, a že by mu bylo ctí, kdybychom ho uvedli jako úplně první. Nám je ctí, že ji jako první skutečně uvedeme,“ říká režisér Pavel Ondruch. Hrají: Martin Písařík, Jan Holík, Petr Stach.

Uvedeme: 24. 9. 2020

 

3. Cyklus: „Velké návraty“

JT PROMOTION s.r.o.

Sébastien Thiéry

DVA NAHATÝ CHLAPI

Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Výborná režie, skvělé herecké výkony, brilantně napsaná komedie. Režie: Antonín Procházka. Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová.

Uvedeme: 29. 9. 2020

 

4. Studio Dva divadlo

Patrik Hartl:

HOROVY O ŠTĚSTÍ MEZI ČTYŘMA OČIMA

Situační komedie o lásce a sexu na nábytku IKEA. I mladí a krásní lidé mají své problémy. Divadelní hra podle knižního bestselleru.
Tři milenecké dvojice a rozmazlená čivava svedou na rozkládací skandinávské pohovce boj o štěstí. Přijďte jim fandit! Režie: Patrik Hartl. Hrají: Jana Stryková, Matěj Hádek, Jitka Schneiderová, Filip Blažek, Roman Štabrňák, Marika Šoposká.

Uvedeme: 30. 9. 2020

 

5. JT PROMOTION s.r.o.

Jordino Galcerána

ÚVĚR

Inteligentní komedie, herecký koncert Martina Zounara a Filipa Blažka. Ředitel banky Greorio má skvělý život, lukrativní místo a krásnou ženu. A právě ve chvíli, kdy se cítí možná až příliš pevně v sedle, objeví se nesolventní žadatel o úvěr Antonio. Gregorio mu žádost razantně zamítne. Antonio je ale neodbytný a vyhrožuje, že když úvěr nedostane svede Gregoriovu ženu. Má totiž obrovské charisma a nikdy mu žádná neodolá. Režie: Antonín Procházka. Hrají: Martin Zounar a Filip Blažek.

Uvedeme: 7. 11. 2020

 

6. Studio Dva divadlo

David Lindsay – Abaire

ODPOČÍVEJ VE SVÉM POKOJI

Přátele si můžeme vybrat, příbuzné méně, spolubydlící v domově seniorů vůbec ne. Co všechno se může stát, když se v jednom dvoulůžkovém pokoji sejdou dvě velmi rozdílné rezidentky a obě navíc touží po „lepší“ posteli pod oknem? Sázka o ni zajde až do krajnosti, i když o tu postel vlastně ani tak nejde. V nové hře dramatika a scénáristy Davida Lindsayho - Abairea, držitele Oscara i Pulitzerovy ceny, a v režii Miroslava Hanuše dvě nedobrovolné spolubydlící hrají Daniela Kolářová a Marta Vančurová.

Uvedeme: 13. 11. 2020

 

7. Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram

Irena Dousková

HRDÝ BUDŽES

Dramatizace úspěšné stejnojmenné prózy spisovatelky Ireny Douskové. Hrdinka příběhu, žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková, nás zkoumavým i naivním pohledem osmiletého dítěte sugestivně provází tragikomickými roky husákovské normalizace, tak jak se na počátku 70. let promítala do světa dětí i dospělých. Na pozadí prostředí školy a divadla v jednom „nejmenovaném“ okresním městě se odvíjí sled komických příhod, trapných zážitků, drobných i větších neštěstí, které malá Helenka nejen prožívá, ale zároveň je s bezprostředností svému věku vlastní hodnotí a komentuje. Barbora Hrzánová – cena THÁLIE 2003 za mimořádný ženský jevištní výkon za roli Helenky Součkové. Režie: Jiří Schmiedt. Dále hrají: Jarmila Vlčková, Libor Jeník.

Uvedeme: 18. 11. 2020

 

8. Synagoga Concerts, s.r.o.

E. E. Schmitt

ENIGMATICKÉ VARIACE, ANEB LÁSKA AŽ ZA HROB

Krimikomedie, příběh dvou mužů a jedné nepřítomné ženy, plný tajemství a nenadálých zvratů, vás brzy vtáhne do děje a ozřejmí, proč je E.E. Schmitt nejhranějším francouzským autorem tohoto tisíciletí. Enigmatické variace mají nejen obsah v podobě jedinečně chytrého textu, formu v podobě výjimečné chemie dvou herců, ale navíc i koření v podobě probleskujícího humoru. Zprvu nenápadná, s každou minutou však gradující neuchopitelná síla  divadelní magie zvedá zpravidla na konci diváky ze sedadel. Zážitek!. Hrají: Abel Znorko – charmismatický Martin Stránský, který byl za tuto roli nominován na Cenu Thalie 2011, Eric Larsen – Jan Maléř. Režie: Jan Burian.

Uvedeme: 23. 11. 2020

 

9. Divadlo Na Jezerce

Matěj Balcar

PÁNSKÝ KLUB

Komedie o eroticky závislých mužích je terapií pro všechny, zvlášť pro ty, kteří si myslí, že žádnou terapii nepotřebují. Režie: Matěj Balcar. Na sezení pro eroticky závislé se seznamuje majitel cykloservisu Eda (Milan Šteindler) s učitelem dějepisu a tělocviku Cyrilem (Michal Stejskal/Dan Šváb), stárnoucím rockerem jménem GIGI (Zdeněk Žák), scenáristou na odpočinku Přemkem (Ruda Starz) a mladým ajťákem Martinem (Martin Leták).
Terapii vede čerstvě dostudovaná a nezadaná Linda (Kristýna Hrušínská), pro kterou se setkání s partou rozličných mužských charakterů stává osudovým krokem nejen v profesní kariéře. Smát se přestanete až doma - možná.

Uvedeme: podzim 2020

 

10. Cyklus: “Velké návraty”

Městské divadlo Mladá Boleslav

Poláček & Vačkář & Havelka

MUŽI V OFSIDU

Hudební komedie pod taktovkou Ondřeje Havelky o tom, že kdo zradí svůj klub, nemá štěstí v životě. Dozvíte se, co učiní vášeň fotbalová z pana Načeradce, majitele obchodu s konfekcí a gumáky a kterak otec a syn Habáskovi skrze lásku k žižkovské Viktorce dojdou rodinného štěstí. Přitom se bude vaše bránice třepetat jako míč ve svatyni soupeřova brankáře.
Inscenace získala titul Komedie roku na Grandfestivalu smíchu v Pardubicích v roce 2008.
Nejúspěšnější komedie v historii MDMB vůbec!!! Režie: Ondřej Havelka. Hrají: Načeradec - Roman Teprt. Hedvika Načeradcová - Martin Zbrožek. Habásko - Petr Bucháček. Emilka Šefelínová - Petra Nakládalová. Vdova Ouholičková - Eva Reiterová. Pan Šefelín - Martin Hrubý. Paní Šefelínová - Karolina Frydecká. Eman Habásko - Vojtěch Havelka. Pan Sádlo - Miroslav Babuský. Sudí - Petr Halíček. Klavírista - Jakub Šafr. Emilka Šefelínová - Malvína Pachlová.

Uvedeme pravděpodobně:  11. 1. 2021

 

11. Cyklus: „Velké návraty“

JT PROMOTION s.r.o.

Jan Jiráň a Miroslav Kořínek
CARMEN Y CARMEN

Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení Carmen Y Carmen, kde obě – každá po svém – ztvární hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Přímo pro Peckovou a Hrzánovou ho napsal divadelní autor, herec, muzikant a režisér Jan Jiráň. Procházka notoricky známou operou, která se však ještě za střízliva změní ve zběsilý úprk. Aby také ne, když titulní Carmen není v příběhu jen jedna, ale hned dvě! Divákovi se v ceně jedné vstupenky představí nefalšovaná diva operní Dagmar Pecková a činoherní Bára Hrzánová. Není proto divu, že se setkání dvou div jménem Carmen v lokále jednoho nešťastného hostinského ocitne až na samé hranici umění a kriminální zápletky. Hudba: Georges Bizet. Režie: Jan Jiráň.

Hrají: Bára Hrzánová, Dagmar Pecková, Jan Jiráň, Miroslav Kořínek, Camilo Caller, Daniel Šváb.

Uvedeme: 18. 1. 2021

 

12. Švandovo divadlo Praha

Daniel Hrbek

SMRT MU SLUŠÍ

Největší divadelní událost od přeletu rakve nad Národním divadlem. Původní komedie z divadelního prostředí. Režisér: Daniel Hrbek. Hrají: Robert Jašków, Michal Dlouhý, Kamil Halbich, David Punčochář, Miroslav Hruška, Natálie Řehořová.

Uvedeme: leden 2020

 

ABONMÁ PODZIM 2020 – rozdělení dle skupin

 

Skupina D1                                                           VSTUPNÉ DLE CENOVÝCH PÁSEM

                                                                        III.                              II.                               I.

Divadlo A. Dvořáka Příbram

Michael Frayn

ČÍŇANI                                                       180 Kč                         240 Kč                     320 Kč

Studio Dva divadlo

Patrik Hartl

HOVORY O ŠTĚSTÍ MEZI

ČTYŘMA OČIMA                                      360 Kč                         420 Kč                     500 Kč

Studio Dva Divadlo

David Lindsay – Abaire

ODPOČÍVEJ VE SVÉM POKOJI              360 Kč                         420 Kč                     500 Kč

Městské divadlo Mladá Boleslav

Poláček / Vačkář / Havelka

MUŽI V OFSIDU                                        360 Kč                        420 Kč                     500 Kč

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                    1260 Kč                      1500 Kč                   1820 Kč         

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CENA včetně slevy                                     1000 Kč                     1200 Kč                   1500 Kč

Seniorské předplatné (nepřenosné)         630 Kč                       750 Kč                     910 Kč

 

Skupina D2

Divadlo Unglet

Peter Quilter

VEJŠLAP                                                      360 Kč                        420 Kč                     500 Kč

Divadlo Na Jezerce

Matěj Balcar

PÁNSKÝ KLUB                                           360 Kč                        420 Kč                     500 Kč

Divadlo A. Dvořáka Příbram

Irena Dousková

HRDÝ BUDŽES                                           240 Kč                        300 Kč                     380 Kč

JT Promotion s.r.o.

Jan Jiráň a Miroslav Kořínek

CARMEN Y CARMEN                                360 Kč                        420 Kč                     500 Kč

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                  

                                                                     1320 Kč                      1560 Kč                  1880 Kč

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 CENA včetně slevy                                     1000 Kč                       1200 Kč                 1500 Kč

 Seniorské předplatné (nepřenosné)         630 Kč                         750 Kč                   910 Kč

 

Skupina D3

JT Promotion s.r.o.

Sebastian Thiéry

DVA NAHATÝ CHLAPI                             360 Kč                         420 Kč                    500 Kč

JT Promotion s.r.o.

Jordino Galcerána

ÚVĚR                                                           240 Kč                         300 Kč                   380 Kč

Synagoga Conterts

E. E. Schmitt

ENIGMATICKÉ VARIACE

aneb LÁSKA AŽ ZA HROB                       240 Kč                          300 Kč                   380 Kč

Švandovo divadlo Praha

Daniel Hrbek

SMRT MU SLUŠÍ                                      360 Kč                          420 Kč                    500 Kč

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                   1200 Kč                         1440 Kč                  1760 Kč

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 CENA včetně slevy                                   1000 Kč                         1200 Kč                  1500 Kč

Seniorské předplatné (nepřenosné)       630 Kč                           750 Kč                    910 Kč

 

Co musím udělat abych se stal držitelem Senior pasu Domu kultury Teplice?

Musím mít bydliště v Teplicích, Bystřanech, Bžanech, Bořislavi, Dubí, Hrobu, Košťanech, Krupce, Modlanech, Novosedlicích, Oseku, Proboštově nebo Zabrušanech.

Jakmile dosáhnu věkové hranice 60 let, zajdu do pokladny DK Teplice, vyplním přihlášku, doplním ji fotografií a zaplatím poplatek 100,- Kč. Zhruba do týdne si zde vyzvednu svůj Senior pas DK.
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk