Nacházíte se:
Domací stránka
-
Předplatné PODZIM 2019
-
Dnes na programu

Předplatné PODZIM 2019


 

Vážení divadelní přátelé,

cyklus předplatného pro sezonu PODZIM 2019 zahrnuje období ZÁŘÍ 2019 – LEDEN 2020. Celkem nabízíme 12 divadelních titulů seřazených do skupin D1, D2 a D3 a navíc tipy na představení, která uvedeme mimo předplatné a večerní divadelní tituly Divadla na zámku 2019. Změna titulů i data uvedení vyhrazena.

Zůstanou-li majitelé abonmá D1, D2 a D3 věrni své předplatitelské skupině, mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Chtějí-li přestoupit do jiné skupiny, bude jim nabídnuto jiné místo, nicméně ve výhodném předstihu před ostatními zájemci o vstupenky. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné. Naši abonenti mají privilegium nákupu vstupenek na veškeré pořady z produkce Domu kultury v Teplicích 3 dny před oficiálním zahájením předprodeje, které je uvedeno na plakátech, měsíční programové nabídce „Free“, na www. dkteplice.cz.

Předplatné PODZIM 2019 si stávající abonenti mohou začít kupovat v pokladně Domu kultury v Teplicích 1. června 2019. Na nové zájemce o předplatné se těšíme od 8. června 2019.

Pro držitele Senior pasu DK nabízíme skupinu D1, D2 i D3 za zvýhodněné vstupné. Tento typ předplatného je však nepřenosný a platí pouze se Senior pasem DK.

Co musím udělat, abych se stal držitelem Senior pasu domu kultury?

Musím mít bydliště v Teplicích, Bystřanech, Bžanech, Bořislavi, Dubí, Hrobu, Košťanech, Krupce, Modlanech, Novosedlicích, Oseku, Proboštově nebo Zabrušanech. Jakmile dosáhnu věkové hranice 60 let, zajdu do pokladny Domu kultury v Teplicích, vyplním přihlášku, doplním ji fotografií a zaplatím poplatek 100,- Kč. Zhruba do týdne si zde vyzvednu svůj Senior pas DK.    

 ABONMÁ PODZIM 2019

  1. 1.     Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Bez zábradlí - Francis Veber - BLBEC K VEČEŘI

V této bláznivé francouzské komedii platí, že "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" a "kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp." Režie: Jiří Menzel. Hrají: : Václav Vydra, Josef Carda, Rudolf Hrušínský, Zdeněk Žák/ Petr Pospíchal, Jana Boušková/ Hana Heřmánková, Jana Švandová/ Vlasta Žehrová Hana Heřmánková.

Délka představení:125 min. + přestávka. Uvedeme: 22. 9.

 

  1. 2.     Divadlo Bolka Polívky - Eric Assous - HORSKÁ DRÁHA

Když si starší, ale zkušený lev salónů přivede do svého luxusního pařížského bytu mladší atraktivní dámu, kterou před chvílí potkal v baru, je jasné, že nikoho nečeká nudný večer.  Režie: Petr Halberstadt. Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná.

Délka představení: 100 min. + přestávka. Uvedeme: 25. 9.

 

  1. 3.     Divadlo VERZE - Martin McDonagh - PORUČÍK Z INISHMORU

Ryzí komedie jednoho z nejúspěšnějších mladých, anglicky píšících autorů, při které se budete válet smíchy, přestože na silnici v Inishmoru se v krvi válí mrtvý kocour. Kdo zabil Prcíka Tomeše? Režie: Thomas Zielinski. Hrají: Linda Rybová, Igor Chmela, Jan Dolanský, Saša Minajev.

Délka představení: 90 min. bez přestávky. Uvedeme: 1. 10.

 

4. Divadlo Na Fidlovačce - Milan Tesař - VÝJIMEČNÝ STAV

Výjimečná komedie o nevěře, která zahraničního reportéra Karla Berana přitáhne z Kamburu v Africe zpět do Prahy a vyvolá celou kaskádu nepředvídatelných groteskních zvratů. Inscenaci mají na svědomí ikony českého humoru - redaktor Reflexu a spoluautor Zeleného Raula Milan Tesař jako autor a Tomáš Svoboda (Hodinový manžel, Blonďatá bestie) jako režisér. V hlavní roli reportéra Karla Berana exceluje Josef Polášek, jemuž výtečně sekundují Jitka Ježková/Lada Jelínková v roli Marty či Karel Zima/Lukáš Rous v roli Khaleda.

Dále hrají: Eliška Nezvalová, Zdeněk Maryška, Zdeněk Palusga.

Délka představení: 115 min. + přestávka. Uvedeme: 7. 10.

 

5. Agentura Harlekýn - Ingmar Bergman - SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA

   Adaptace slavného filmu Ingmara Bergmana. Jeden z nejupřímnějších milostných příběhů v  dějinách umělecké tvorby předvádí všechny polohy milostného vztahu. Režie: Vladimír Strnisko. Hrají: Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Barbara Lukešová, Kamil Halbich / Vasil Fridrich.

Délka představení:2 hod. 5 min. včetně přestávky. Uvedeme: 19. 10.

 

6. Cyklus: „Slavná klasika“

    Agentura Harlekýn - Neil Simon - BOSÉ NOHY V PARKU

    Komedie o tom, jak důležité je procházet se bosýma nohama v parku, když chceme s tím druhým projít celým životem. Hrají: Anna Kameníková Linhartová / Karolína Vágnerová, Radúz Mácha, Veronika Freimanová, Rudolf Hrušínský. Režie: Kateřina Iváková.

Délka představení: 120 min. + přestávka. Uvedeme: 4. 11.

 

7. Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Kalich - Michael Mackenzie - BARONKY

Filmový a divadelní autor Michael Mackenzie ve své napínavé hře uhrančivě spojuje nenápadné, dojímavé a přece kruté jednání baronky k oddané a zanedbané služce. Herecký koncert Evy Holubové a Zuzany Bydžovské skrývá mnohá překvapení i fascinující zvraty. Režie: Šimon Caban.

Délka představení: 90 min. bez přestávky. Uvedeme: 14. 11.

 

8. Cyklus: „Slavná klasika“

Divadlo Ungelt - David Hare - SKLENĚNÝ STROP

 „Hlavní téma této hry je svědomí, a jak s ním neopatrně zacházíme, a které i přesto určuje celý náš život. Jak žijeme, jak vypadáme, co k sobě přitahujeme. A to mě nutí k zamyšlení a zároveň mě to něco naučilo.“ (Tatiana Vilhelmová)

Režie: Vít Vencl. Hrají: Jiří Langmajer, Vincent Navrátil, Vladimír Pokorný, Tatiana Vilhelmová.

Délka představení: 2 hod. včetně přestávky. Uvedeme: 9. 12.

 

Cyklus: „Malé scény v Teplicích“

9. Divadlo VERZE - Patrick Barlow - MESIÁŠ

Absolutní vánoční klasika – celosvětově úspěšná komedie o největším příběhu všech dob, plná montypythonovského humoru. Herci David a Igor se pokusí o nemožné… Celý příběh Vánoc zahrají ve dvou!  Ve hře excelují a skvěle improvizují David Prachař a Igor Chmela. Režie: Thomas Zielinski. Přijďte se dobře pobavit a na chvíli zapomenout na shánění dárků a pečení cukroví. Nadělte sobě i svým blízkým Mesiáše. Vždyť Vánoce jsou hlavně o něm!

Délka představení: 110 min. včetně přestávky. Uvedeme: 11. 12.

 

10. Cyklus: „Slavná klasika“

       Divadlo Bolka Polívky - Ladislav Smoček - PODIVNÉ ODPOLEDNE DR. ZVONKA BURKEHO

Legendární líčená a černá crazykomedie o skorovraždě, buchtách a svatbě. Režie: Břetislav Rychlík. Hrají: Boleslav Polívka, Pavel Liška, Radim Fiala, Petr Halberstadt, Šárka Vaculíková / Sara Venclovská.

Délka představení:120 min. + přestávka. Uvedeme: 22. 1.

 

11. Agentura Harlekýn - Simon Williams - POLIB TETIČKU

      Nesmělý statistik Leonard, (famózní Jan Čenský v hlavní roli), žije po rozvodu v Londýně s pubertální dcerou Didi a se svým svérázným otcem Gusem. Rozehrává se nespoutaný děj plný převleků, svěžího humoru i nezbytného milostného motivu. Hrají: Jan Čenský, Miroslava Pleštilová, Pavel Nový / Karel Vlček, Eliška Jansová / Hana - Marie Maroušková / Magdalena Kuntuvá. Režie: Jan Novák.

Délka představení: cca 120 min. včetně přestávky. Uvedeme: 13. ledna 2020.

12. Cyklus: „Velké návraty“

Agentura Harlekýn - Robert Anderson - VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA

            Věčný divácký evergreen. Tři příběhy ze života, velice směšné, velice  lidské. První z nich: o zdrcující touze uplatnit se. Druhý: jak veškeré vžité představy o posvátném svazku manželském mizí, jakmile zralému muži přeběhne přes cestu půvabné mládí. Třetí: dialog starých manželů, jimž se vzpomínky na uplynulý život a lidi v něm pletou až k absurditě. Vděčné téma a vynikající příležitost pro představení excelentních hereckých SuperStar: Petra Nárožného, Václava Vydry, Nadi Konvalinkové, Libuše Švormové, Jiřího Ptáčníka a Evy Janouškové. Režie: Pavel Háša.

Délka představení: 135 min.+ přestávka. Uvedeme: 19. ledna 2020

Mimo předplatné uvedeme:

 30. výročí sametové revoluce v roce 1989

 1. Městské divadlo Kladno - Václav Havel - AUDIENCE & PROTEST

    Spojení dvou tragikomických aktovek z let 1975 a 1978, jejichž aktérem je  proslulý Ferdinand Vaněk a tématy jsou manipulace, odvaha, svědomí, a především potřeba svobody v nesvobodné společnosti. Režie: Kristýna Čepková. Hrají: Tomáš V. Hron. Jaroslav Slánský, Viktor Zavadil, Miroslav Večerka.

Délka představení: 60 min. / 20 min. přestávka / 60 min. Představení je vhodné pro středoškolskou mládež. Uvedeme: 18. 11.

Oslavám 30. výročí sametové revoluce v roce 1989 a ekologickým demonstracím v Teplicích bude věnován koncert písní Karla Kryla v originálních aranžích a projekce fotografií z těchto dní. Uvedeme ve velkém sále Krušnohorského divadla, 11. 11.

 

2. Cyklus: „Děti, vezměte rodiče do divadla!“

Spolek Kašpar – Divadlo v Celetné - Jakub Špalek - O POLÍBENÉM DRAKOVI

Mladý princ, moudrý král, krásná princezna a tajemná černá paní. A velmi svérázný  šašek, svůdné mořské panny a samozřejmě drak!!! A jako bonus ještě Bambini di Kašpar (vlastní děti herců DS Kašpar)! Hrají:  Jan Potměšil – Král, Kryštof Pokorný – Princ, Matouš Ruml – Šašek, Daniel Ondráček – Šašek, Irena Kristeková – Mořská panna, Jitka Nerudová – Královna,  Eliška Hanušová – Mořská panna, Jakub Špalek – bubny, Eliška Mčesfin Boušková – Princezna.

Délka představení: 45 min. bez přestávky. Uvedeme: 24. 11. v 16.00.

 

3. Cyklus: „Děti, vezměte rodiče do divadla!“

Divadelní soubor DK Krupka - lidová hra - PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA

Půvabný příběh se zpěvy a koledami o narození Ježíška a co všechno se kolem toho odehrálo. Rodinné představení, které spolehlivě nastolí atmosféru blížících se vánočních svátků. Vhodné pro děti od 3 let.

Délka představení: 45 min. Uvedeme: 8. 12. v 10.30.

 

4. Cyklus: „Děti, vezměte rodiče do divadla!“

Činoherní studio Ústí nad Labem - Tomáš Vůjtek - VÁNOČNÍ HRA ANEB O TOM SLAVNÉM NAROZENÍ

„Možná, že se něco stane, nevídané, neslýchané. Už za maličkou chvíli vám s převelikou pílí sehrajeme představení o tom slavném narození Krista Pána našeho, Ježíška malého, nade vše milého, který přišel mezi nás ve vánoční tento čas, aby lidstvo smrtelné od zlé moci pekelné navždy osvobodil“. Hrají: Adam Ernest, Anna Fišerová, Petr Barančík j.h., Jan Plouhar, Lukáš Černoch, Anna Kratochvílová, Anna Masárová j.h., Václav Hanzl, Jan Jankovský, Kryštof Rímský, Vojta Kadeřábek j.h., František Marek j.h., Michal Kříž j.h., Jiří Maryško j.h., Štěpánka Tichá j.h. Režie: Jan Plouhar. Velké rodinné představení. Vhodné pro děti od 5 let.

Délka představení: 45 min. Uvedeme: 21. 12. v 16.00.

 

5. Cyklus: „Slavná klasika“

Severočeské divadlo opery a baletu Ústí nad Labem -William Shakespeare – Dmitrij Šostakovič - libreto, choreografie a režie: Marika Hanousková - ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY

Slavná divadelní hra Wiliama Shakespeara v taneční podobě neoklasického tance.OSOBY A OBSAZENÍ:   Kateřina, dcera Baptistova:Emmeline Jansen / Zuzana Novoborská   Bianca, dcera Baptistova: Annamaria Voltolini / Olivia Lenssens, Petruccio: Roberts Skujenieks / Róbert Király, Lucenzio: Salvador Sasot Sellart / Roman Soviar, Hortensio:Pavel Enekeš / Salvador Sasot Sellart, Gremio: Vladimir Gončarov, Baptista, otec: Vjačeslav Pleškov, Rozverná vdovička: Elena Mazanova, Sluhové Petruccia: Lorenzo Colella / Francesco Calipari / Francesco Congiusti / Roman Soviar / Salvador Sasot Sellart, Kurtizány:Eliška Černohlávková / Frederika Kvačáková / Blanka Tasi / Linda Buňková. Sbor: Sabina Babišová / Kateřina Kapitánová / Mizuho Nagata.

Uvádíme s nahrávkou. Uvedeme: 30. 12. od 19.30.

V rámci Divadla na zámku 2019 uvedeme:

Divadlo Semafor slaví 60 aneb "Klobouk dolů, pane Suchý!"

Spolek Kašpar – Divadlo v Celetné - Jiří Suchý, Jiří Šlitr - JONÁŠ A TINGL-TANGL

„Uctivý remake“. Kabaret.
Hrají: Petr Lněnička, Zdeněk Dočekal, Irena Kristeková, Eliška Hanušová, Pavel Husa, Klára Böhmová. Režie: Jakub Špalek.

Uvedeme: 30. 8. ve 20.00, na vnitřním nádvoří teplického zámku

Šedesátinám Semaforu bude věnován také koncert Big bandu teplické konzervatoře a studentů odd. populární hudby ve velkém sále Krušnohorského divadla 5. 11.

 

Komediograf, Divadlo jednoho autora - Luboš Balabák - MANŽELSTVÍ V KOSTCE

Emil a Marcela museli žít spolu dlouho, než jim došlo, že je jim moc dobře. Naštěstí se toho dožili. Ve skvělé komedii o věčném souboji mužů a žen se utkají Oldřich Navrátil a Zuzana Kronerová. Režie: Luboš Balabák.

Délka představení: 90 min. bez pauzy . Uvedeme: 31. 8. ve 20.00, na vnitřním nádvoří teplického zámku.

Divadlo Verze - Florian Zeller - LEŽ

Alice a Michel jsou spokojený pár, který čeká k večeři své přátele Laurence a Pierra. Ti také žijí v harmonickém manželství. Alice je však nesvá a žádá po manželovi, aby večeři na poslední chvíli odvolal. Zahlédla totiž ve městě Pierra, jak se líbá s cizí ženou a je postavena před velké morální dilema: udělá přítelkyni větší službu, když jí o tom řekne, nebo když jí to naopak zamlčí? Hrají: Petra Špalková, Petr Lněnička, Jan Dolanský, Eva Kodešová / Gabriela Mikulková. Režie: Thomas Zielinski.

Délka představení:90 min. bez přestávky. Uvedeme: 1. 9. ve 20.00, na vnitřním nádvoří teplického zámku

 

ABONMÁ PODZIM 2019 – přehled dle skupin

VSTUPNÉ DLE CENOVÝCH PÁSEM

 

Skupina D1                                               III.                                II.                        I.

Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Bez zábradlí

Francis Veber:

 BLBEC K VEČEŘI                                    380,-                           420,-               460,-                                                 

 

Divadlo Na Fidlovačce

Milan Tesař:       

VÝJIMEČNÝ STAV                                    220,-                          260,-                300,-                                                           

 

Cyklus: „Velké návraty“

Divadlo Kalich

Michael Mackenzie:

BARONKY                                                 260,-                          300,-                340,-  

                                                                  

Agentura Harlekýn

Simon Williams

POLIB TETIČKU                                     260,-                           300,-                340,- -----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                            1120,-                          1280,-               1440,-

Cena včetně slevy:                                   900,-                          1000,                1200,-

Seniorské předplatné (nepřenosné) - stejné pro skupiny D1, D2, D3:          

                                                                 560,-                           640,-                 720,-                                             

                                                                                                                            

Skupina D2

Divadlo Bolka Polívky

Eric Assous

HORSKÁ DRÁHA                                      260,-                         300,-                  340,-    

                                  

Cyklus: „Slavná klasika“

Agentura Harlekýn

Ingmar Bergman

SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA            260,-                         300,-                  340,-  

 

        

Cyklus: „Malé scény na velkém jevišti“

Divadlo Ungelt

David Hare

SKLENĚNÝ STROP                                    380,-                          420,-                460,-

 

Cyklus: "Velké návraty"

Agentura Harlekýn

Robert Anderson

VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE

VODA                                                         220,-                         260,-                300,-

------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                  1120,-                       1280,-          1440,-

Cena včetně slevy:                                         900,-                       1000,-          1200,-

 

Skupina D3

Divadlo Verze

Martin McDonagh

PORUČÍK Z INISHMORU                               380,-                         420,-            460,-

 

Cyklus: "Slavná klasika"

Agentura Harlekýn

Neil Simon

BOSÉ NOHY V PARKU                                   220,-                         260,-            300,-

 

Cyklus: "Malé scény na velkém jevišti"

Divadlo Verze

Patrick Barlow

MESIÁŠ                                                        260,-                         300,-            340,-

 

Cyklus: "Slavná klasika"

Divadlo Bolka Polívky

Ladislav Smoček

PODIVNÉ ODPOLEDNE DR. ZVONKA BURKEHO 

                                                                    260,-                      300,-              340,-

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena                                                           1120,-                     1280,-             1440,-

Cena včetně slevy                                          900,-                     1000,-             1200,-
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk