Nacházíte se:
Domací stránka
-
Předplatné JARO 2017
-
Dnes na programu

Předplatné JARO 2017


Abonmá JARO 2017

Vážení divadelní přátelé,

představujeme cyklus předplatného pro sezonu JARO 2017 pro období ÚNOR 017 – ČERVEN 017.

Celkem vám nabízíme 12 představení, která jsou rozdělena do tří skupin D1, D2, D3. V této sezoně se můžete těšit na zbrusu nové inscenace, které jsme ještě v Krušnohorském divadle neuváděli. V každé ze tří skupin je zařazen titul, v němž prim hraje hudba, jedná se o dva muzikály a jeden literárně hudební kabaret. Snažili jsme se vyslyšet divácké hlasy volající po komediích a oddychových představeních a domníváme se, že se nám z bohaté nabídky podařilo vybrat divadelní kusy nejenom divácky atraktivní, ale především kvalitní.

Majitelé abonmá D1, D2 a D3 mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné.

Pro držitele Senior pasu nabízíme skupinu D1, D2 i D3 za zvýhodněné vstupné. Tento typ předplatného je nepřenosný a platí pouze se Senior pasem.

Zvýhodněné předplatné pro majitele Senior pasu:

Seniorské předplatné (nepřenosné) Vstupné dle tří cenových pásem:

III. II. I.

Předplatné D1 se Senior pasem, cena vč. slevy 50 % 400,- 500,- 550,-

Předplatné D2 se Senior pasem, cena vč. slevy 50 % 400,- 500,- 550,-

Předplatné D3 se Senior pasem, cena vč. slevy 50 % 400,- 500,- 550,-

 

Co musím udělat, abych se stal držitelem Senior pasu?

Musím mít bydliště v Teplicích, Bystřanech, Bžanech, Bořislavi, Dubí, Hrobu, Košťanech, Modlanech, Novosedlicích, Oseku, Proboštově nebo Zabrušanech.

Jakmile dosáhnu věkové hranice 60 let, zajdu do pokladny Domu kultury v Teplicích, vyplním přihlášku, doplním ji fotografií a zaplatím poplatek 100 Kč.

Zhruba do týden si zde vyzvednu svůj Senior pas.

 

Majitelé abonentních průkazek si mohou zakoupit vstupenky na všechny pořady tři dny před začátkem oficiálního data předprodeje, které je uvedeno na propagačních materiálech (plakáty, měsíční programová nabídka „Free“, stránky www.dkteplice.cz. Předplatné JARO 2016 si stávající majitelé abonmá mohou začít kupovat v pokladně Domu kultury Teplice 1. prosince 2016 Na nové zájemce o předplatné se těšíme od 8. prosince 2016.

 

ABONMÁ JARO 2017

 

 1.      Divadlo Radka Brzobohatého

            L´ubomír Feldek a Ondřej Brzobohatý

            CYRANO

            Autorský muzikál, historický příběh o hrdosti a lásce. Cyrano je muž bez bázně a hany, legendární postava, symbol cti a odvahy, Gaskoněc s proslule dlouhým nosem, který se

na smrt zamiluje do své krásné sestřenice Roxany. Své city se jí však neodvažuje přiznat a jen smutně přihlíží, jak se Roxana zhlédne v atraktivním, avšak jednoduchém Kristianovi. Silný příběh umocněný nádhernou scénickou hudbou a písničkami Ondřeje Brzobohatého. Hrají: Ernesto Čekan, David Gránský, Eva Burešová / Kateřina Peřinová – Velebová, Petr Vágner, Martin Sochor, Petr Semerád, Vojtěch Hájek, Michal Roneš, Vojtěch Efler, Tomáš Slavíček, Pavla Procházková, Dagmar Čárová, Pavlína Mourková. Režie: Hana Gregorová.

 

 2.      Studio Dva

            Ondřej Sokol:

            CELEBRITY

            Stand – up comedy. Nečekaný pohled do soukromí režiséra, scénáristy, herce a moderátora Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice. „Stand – up je disciplína, kde je člověk sám za sebe, a tím pádem je to něco mezi románem na jevišti, epickým vyprávěním, a zvláštním, odlehčeným hraním,“ říká o svém představení Ondřej Sokol,  jeden z nejpopulárnějších mladých umělců českého šoubyznysu.

 

 3.      Studio DVA

            Patrik Hartl:

            4 SESTRY

            Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu. Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní. Hrají: Ivana Chýlková, Anna Šišková, Jana Stryková, Berenika Kohoutová a Roman Štabrňák. Režie: Patrik Hartl.

 

 4.      Pantheon production a Divadlo Palace

            Francis Veber

            CHLAP NA ZABITÍ

            Bláznivá komedie z pera renomovaného francouzského dramatika (Velký blondýn s černou botou, Blbec k večeři, Muž z Acapulca, Otec a otec…) v překladu Jiřího Žáka. To by se to vraždilo, kdyby se vedle nesebevraždilo! Herecký koncert Filipa Blažka a Miroslava Vladyky. kterým zdárně sekundují Alžběta Staňková, Michal Slaný, Jaroslav Šmíd a Milan Šimáček. Režie: Jakub Nvota.

 

 5.      Divadlo v Rytířské

            Donald Churchill

            CHVILKOVÁ SLABOST

            Dvacet let manželství. Dvě děti. Dva roky po rozvodu. On: čerstvě oženěný s podstatně mladší dívkou, s níž čeká dítě. Ona: od svatby s novým partnerem ji dělí už jen tři dny. Společně přijíždějí na venkovskou chalupu, kterou spolu kdysi sdíleli a která se má nyní prodávat. Čeká je dělení nábytku a cenností. Přijíždějí se vším zdánlivě vyrovnaní, jakmile se však pustí do úklidu chalupy, začnou na povrch vyplouvat dosud nezjevené skutečnosti… V hlavních rolích jímavé komedie excelují Petra Špalková, David Matásek a Sandra Černodrinská. Režie: Petr Hruška.

 

 6.      Divadlo Na Fidlovačce

            Dan Goggin

            JEPTIŠKY

Co se může stát, když si řádové sestry uvaří k smrti dobrou polévku? Sester z Hobokenu bývalo sedmdesát a jedna jeptiška. Sestra Julie však byla vždycky trochu podivná kuchařka. A tak není divu, že se dvaapadesát jejích sestřiček odebralo na onen svět. Vlastně prozatím jen do mrazáku. Jeptišky jsou apo-kato-liptický muzikál, u kterého se budete modlit smíchy! Dan Goggin chtěl napsat muzikálovou komedii pro pobavení přátel a pár platících diváků navíc. Jeptišky však zůstaly na programu divadla Cherry Lane v New Yorku 10 let, dosáhly 3672 repríz a staly se druhým nejhranějším offbroadwayským muzikálem v historii. Režie: Lumír Olšovský. Hrají: Zora Jandová, Barbora Mošnová, Martina Randová a Ludmila Molínová se Sandrou Pogodovou, které za své výkony získaly širší nominaci na Ceny Thálie 2010.

 

7.      Divadlo Bez zábradlí

            Murray Sohisgal

            LÁSKA

Brilantní hořká komedie, jejíž podtitul by klidně mohl znít: Velká slova - malé prožitky! Nejúspěšnější hra amerického dramatika Murraye Schisgala, spoluscénáristy filmu Tootsie. Hra od své světové premiéry v Londýně v roce 1963 nikdy natrvalo nezmizela ze světového i našeho repertoáru. Na jejím uznání se vzácně shodla kritika i obecenstvo. Zejména je vyzdvihováno umění pojednat tak hluboké téma s jiskřivým humorem a obrovskou fantazií. Hrají: Dana Morávková, Zdeněk Žák, Karel Heřmánek. Režie: Alice Nellis.

 

 8.      Divadlo Kalich

            Jean Robert - Charrier

            PRO TEBE COKOLI

            Francouzská komedie o tom, že i lež pronesená z čisté lásky zůstává lží a jako taková má krátké nohy. Výborný part pro koncert sehrané a populární herecké dvojice Jany Paulové a Pavla Zedníčka. Dále hrají Petra Vojáčková, Leoš Suchařípa a další. Režie: Petr Kracík.

 

 9.      Divadlo Ungelt

           Marcin Szczygielski:

           SKOŘÁPKA

V zapadlé knihovně se schází nesourodá dvojice: zakřiknutá knihovnice a suverénní zlatokopka. Co přinese toto setkání? Komedie o nečekaném přátelství a cestě ke svobodě.

Režie: Pavel Ondruch. Herecký koncert Aleny Mihulové, pro kterou to byla jedna z prvních velkých rolí na divadelní scéně po mnohaleté odmlce. Výbornou partnerkou jí je mladá herečka Petra Nesvačilová.

 

 10.  Divadlo v Dlouhé

             Jan Vodňanský – Petr Skoumal – Jan Borna            

             S ÚSMĚVY IDIOTŮ

             Literárně hudební kabaret, jehož kostru tvoří dnes již kultovní písničky legendární dvojice Vodňanský – Skoumal a maso-hořko-vtipné opusy režiséra Jana Borny, který se představí také jako básník. Rovněž zazní anonymní poezie ze zdí činžáků a

toaletních kabinek, to vše ve scéně s kresbami výtvarníka Jaroslava Milfajta. Inscenace je ohlédnutím za textappealovou formou divadla, kterou proslavily malé scény a autorské dvojice šedesátých let. Režie: Jan Borna a Miroslav Hanuš. Hrají: Michaela Doležalová, Filip Cíl, Miroslav Hanuš, Ceněk  Koliáš, Veronika Lazorčáková, Jan Meduna, Milan Potoček, Pavel Tesař, Tomáš Turek, Lenka Veliká, Martin Veliký, Pavel Lipták, Tomáš Makovský.

 

 11.  Divadlo Na Jezerce

            Mark Leiren – Young

            SHYLOCK

            Strhující a zábavná podívaná s mimořádným hereckým výkonem, jaký se na našich jevištích vídá už jen zřídka. Milan Kňažko vás přesvědčí. Uvedením tétohry kanadského dramatika zdůraznilo Divadlo Na Jezerce své odhodlání bránit svobodu a demokracii. Milan Kňažko hraje v češtině. Překlad: Jitka Sloupová. Režie: Radek Balaš.

 

 12.  Činoherní studio Bouře

            Gérard Bitton a Michel Munz:

            SMÍM PROSIT ?...       

Henri de Sacy je vášnivý milovník všech žen. Jednoho dne se dozvídá, že má po své tetě zdědit balík peněz, pod podmínkou, že se do roka ožení. Ale jak se nemuset své vášně k ženám vzdát a zároveň splnit kladenou podmínku? Řešení bude překvapivé, rozuzlení ještě překvapivější. Svižná komedie, která nabízí vtipné dialogy a krásné herecké příležitosti. Režie: Jaromír Janeček. Osoby a obsazení: Henri  - Jan Révai, Edmond – Martin Polách, Norbert – Filip Čapka, Elsa – Kateřina Janečková, Dodo – Petr Pěknic / Karel Zima.

 

SKUPINY ABONMÁ JARO 2017

D1

 

Pantheon production a Divadlo Palace                    

Francis Veber

CHLAP NA ZABITÍ

 

Divadlo Bez zábradlí                                               

Murray Sohisgal

LÁSKA

 

Divadlo Radka Brzobohatého                                 

L´ubomír Feldek a Ondřej Brzobohatý

CYRANO

 

Divadlo Na Jezerce                                                 

Mark Leiren – Young

SHYLOCK

cena předplatného dle cenových pásem,

se slevou a po zaokrouhlení:   800,-    1.000,-   1.100,-

 

D2

 

Divadlo Ungelt                                                        

Marcin Szczygielski:

SKOŘÁPKA

 

Činoherní studio Bouře                                          

Gérard Bitton a Michel Munz:

SMÍM PROSIT ?...

      

Divadlo v Rytířské                                                  

Donald Churchill

CHVILKOVÁ SLABOST

 

Divadlo v Dlouhé                                                     

Jan Vodňanský – Petr Skoumal – Jan Borna            

S ÚSMĚVY IDIOTŮ

                                                                             

cena předplatného dle cenových pásem,

se slevou a po zaokrouhlení:  800,-    1.000,-  1.100,-

 

D3

 

Studio DVA                                     

Patrik Hartl:

4 SESTRY

 

Divadlo Kalich                                 

Jean Robert - Charrier

PRO TEBE COKOLI

 

Studio

Ondřej Sokol:

CELEBRITY

 

Divadlo Na Fidlovačce              

Dan Goggin

JEPTIŠKY

cena předplatného dle cenových pásem,

se slevou a po zaokrouhlení:  800,-  1.000,-   1.100,-

 

 

 

 

 
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM


logo dk

(c) Dům kultury Teplice 2009 - 2017 | Všechna práva vyhrazena.
Dotazy zasílejte na : dkteplice@dkteplice.cz | V případě problému s prezentací kontaktujte php@rosettedesign.cz
Výtahy Petersik | MULTICAR | Nastřelování náušnic

logo dk