SVATBA BEZ OBŘADU

Vstupenky v prodeji od 1. 2. 2022
Tato událost pominula.

SVATBA BEZ OBŘADU

Divadelní společnost HÁTA

SVATBA BEZ OBŘADU

Jean Girault, Jacques Vilfrid
Režie: Jaroslav Slánský
Překlad: Eliška Pohorská

Francouzská situační komedie, která byla v roce 1963 zfilmována pod názvem Pouic Pouic s Mireille Darcovou a Louisem de Funésem.
Bez obřadu se můžete dát zpopelnit, ale ne se vdát. To si myslel leckterý z přítomných, než vstoupil do hry mladý, sympatický a nad poměry výřečný pojišťovací agent, než odcestoval razantní a trochu nervózní milionář Leonard se svou půvabnou éterickou manželkou za obchodem do Paříže, než se jejich jediný pravý syn vrátil z brazilských pralesů a především, než zůstaly rodinné akcie v rukou manželky a rodinné sídlo v rukou dcery. Když tento výčet znásobíme jedním odmítaným nápadníkem z lepší rodiny a vydělíme jedním domnělým sňatkem, výsledkem je řízný komediální zmatek plný omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a v bláznivých, originálně vypointovaných situacích. To vše ve výsostně francouzském stylu. Průšvih střídá průšvih, pohroma pohromu v tempu přímo hektickém. A přesto se hra drží v žánru příjemné komedie.

Hrají: Hana Kusnjerová / Kristýna Kociánová / Alžbeta Stanková, Pavel Nečas / Martin Sobotka, Václav Jiráček / Filip Tomsa, Juraj Bernáth / Roman Štolpa, Ivana Andrlová / Olga Želenská, Lukáš Pečenka / Jaroslav Slánský, Adéla Gondíková / Mahulena Bočanová / Radka Pavlovčinová, Petr Gelnar / Marcel Vašinka

 Cena vstupenky: 360,- 440,- 500,- Kč,

ABO JARO 2022 sk.D1

Sleva Bonuska 20%

Veškeré slevy budou poskytnuty pouze v pokladně DK


Místo konání: Krušnohorské divadlo - Velký sál