Předplatné

KRÁLOVSKÁ OPERA LONDÝN – Kino Květen
Představujeme vám novou sezónu prestižní Královské opery z Londýna, která obsahuje 3 světově proslulé operní tituly – Tosca, Rigoletto a La traviata.
Královská opera v Londýně je jedním z nejprestižnějších světových operních souborů. Sídlí v ikonickém divadle Royal Opera House v Covent Garden a je domovem jak pro tradiční inscenace operních velikánů, tak pro nové umělce, kteří formují současnou tvář moderní opery.

Vstupenky lze zakoupit formou abonmá nebo pouze jednotlivé tituly dle vlastního výběru od 1.12.2021.

Cena abonmá / 3 tituly/ – 600,- Kč
Jednotlivé tituly – 250,- / Kč /titul

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ

Každoročně připravujeme pro příznivce divadelních představení cyklus předplatného, vždy pro jarní a podzimní sezonu. V rámci předplatného nabízíme 12 divadelních titulů zařazených do skupin D1, D2 a D3.

Majitelé předplatného D1, D2 a D3 mají na všechna představení zajištěna v hledišti svá stálá místa a vstupné se slevou. Veškeré abonentní průkazky jsou přenosné. Naši abonenti mají privilegium nákupu vstupenek na veškeré pořady z produkce Domu kultury v Teplicích 3 dny před oficiálním zahájením předprodeje, které je uvedeno na plakátech, v měsíční programové nabídce Free a na www.dkteplice.cz.

Držitelům Senior pasu DK nabízíme předplatné jednotlivých skupin za zvýhodněné vstupné. Tento typ předplatného je však nepřenosný a platí pouze se Senior pas DK .

Změna titulů i data uvedení je vyhrazena, a není důvodem k vrácení vstupného.