NA SYNKOPÁCH DO VÁNOC

Vstup volný
Tato událost pominula.

NA SYNKOPÁCH DO VÁNOC

Sobota 2. 12. 2023 - NÁMĚSTÍ SVOBODY

Tradiční „open air“ přehlídka

13:30 – 14:15
BIG BAND TEPLICKÉ KONZERVATOŘE
Rozmanitý repertoár složený z různých hudebních stylů- od skladeb swingových orchestrů Glenna Millera, Artieho Shawa či Bennyho Goodmana po jazzrockové skladby a pop v podání Big bandu teplické konzervatoře pod vedením Lukáše Čajky.

15:00 – 15:45
HAMBAEROS
Dostanou Vás do varu svými neotřelými verzemi známých i neznámých písní, předělaných do zcela nových exotických aranží, instrumentálně zpracovaných pianem, basou a bubny v čele s osobitou zpěvačkou.

16:30 – 17:15
OTTO HEJNIC TRIO A LEE DAVIDSON
Plnokrevný jazz s chytlavými, ale sofistikovanými motivy. Skladby, jejichž autor je bubeník Otto Hejnic, mají imaginaci, vyzrálý rukopis a jedinečnou, neopakovatelnou atmosféru. V Teplicích spolu s Otto Hejnic Trio vystoupí fenomenální zpěvák Lee Davidson se svým jemným i hrubým hlasem, nepřekonatelným v soulu a gospelu .

18:00 – 19:00
BRASS BAND RAKOVNÍK
Dixielandová kapela, zaměřená na neworleánský jazz, s klasickým obsazením: kornet, trombon, klarinet, banjo, suzafon a historická bicí souprava. Repertoár tvoří největší dobové šlágry hrané po vzoru starých mistrů, s humorně laděnými vlastními i převzatými texty.